Wiesława Różewicka

Pediatra

Polecam Panią dr W. Różewicką z całego serca. Jest bardzo sympatyczną Panią, która wysłucha oraz doradzi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mojej córeczce zleciła sama od siebie szereg badań, za co bardzo dziękujemy. Wypytuje się zawsze o córeczkę i jej zdrowie. Pani dr Różewicka stawia bardzo dobre diagnozy oraz przede wszystkim szybko i skutecznie leczy dzięki szerokim spektrum badań. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Różewickiej, gdyż przy każdej wizycie zbada dokładnie dziecko (osłucha), zbada gardełko, zważy i wysłucha matki dziecka co jest też bardzo ważne. Bardzo polecam! Z całego serca dziękujemy Pani dr Różewickiej za opiekę i leczenie. Mama Juleczki

Uważamy, że Pani doktor W. Różewicka to najlepszy pediatra w Gnieźnie. Znakomite podejście do małego pacjenta i rodziców, bardzo życzliwa, godna polecenia- zawsze wysłucha to co rodzic ma do powiedzenia a dla nas to ważne! Kompetentna, miła Pani doktor. Stawia trafne diagnozy, prowadzi szczegółowe notatki dotyczące choroby, dokładnie i szczegółowo bada dziecko. Daleka jest od kierowania dziecka do szpitala, nie to co inni lekarze! Mamy do Pani doktor pełne zaufanie. Leczy nasze dziecko od urodzenia w 2006 r i jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem Pani doktor Wiesi! Nasza córeczka ją uwielbia! POLECAMY!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gniezno"?

NZOZ SANITAS

Libelta 39 lok. 2
Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno
Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Rentgenodiagnostyki "TOMMA"
Poznańska 15/17
62-200 Gniezno
Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie
ŁĄCZNICA 7
Mazowiecka 10