Pediatra Gniezno

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo....Uczesticząc w ,,lekcji''na tamat zdrowia w przedszkolu, padło pytanie skierowane do maluchów, ,,Co trzeba zrobić ...

lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Libelta 39 lok. 2
62-200 Gniezno

Pani Doktor zawsze pyta o wiele szczegółów dotyczących choroby i bardzo trafnie diagnozuje choroby (w przypadku choroby kieruje na badania crp i robi testy na gryoe zamiast w ciemno podawac antybiotyki), mam naprawdę duże zaufanie do kompetencji Pani Doktor i wiem, że jest polecanym specjalistą przez innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna

Alfred Rajczyk

Alergolog dziecięcy, Ginekolog

Gniezno

Pan doktor to chyba jest niespelniony w zyciu i zawodowo,bo co z tego ze wiedze ma jak jest chamski,bezczelny i gburowaty.Skutecznie odstrasza od siebie malych pacjentow i ich rodzicow.Na pogotowiu siedzi w gabinecie jak za kare i dopiero jak zobaczy ze ktos nie pozwoli sobie na takie zachowanie jakie ma w zwyczaju to dopiero spuszcza z tonu.Rodzice przychodza z dziecmi po pomoc a nie po to zeby jakis gbur mial ...

lekarz Marzena Szczepańska

Mazowiecka 10
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz jezdze z synem od 4 lat i zawsze ma trafna diagnoze i odpowiednio dobiera leki polecam bardzo ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor

dr Ewa Jachimczyk

jana
62-200 Gniezno

Najlepsza pediatra w Gnieźnie i okolicy, interesuje się pacjentem i robi wszystko by mu pomóc, tylko dzięki niej dziś żyję, nie ma drugiego tak dobrego pediatry jak pani dr Ewa Jachimczyk.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Ewa Zielińska

Przychodnia Rejonowa nr 1
Wyszyńskiego 4.
62-200 Gniezno

Natrafilam dwa razy w przechodni na ta Pania doktor ale tylko ze wzgledu na to ze inny lekarz w tym momencie nie przyjmowal i powiem szczerze ze o dwa razy za duzo...bardzo niemila nieuprzejma antypatyczna osoba zero podejscia do dziecka tym bardziej chorego..moze wyksztalcenie pani ma ale szkoda ze na studiach uprzejmosci i dobrych manier nie ucza bo by sie pani przydalo...moze czas zmienic profesje moze na weterynarie chociaz gdy ...
Opinia dodana przez: Mama chorego dziecka

lekarz Dorota Wcisło

Gniezno

Jest niekompetentna. Dziecku, który jest alergikiem zapisała lek, którego nie wolno brać alergikom. Nie zna się na tym co robi. Nie leczyłabym u niej nawet psa, gdyby była weterynarzem. NIE POLECAM!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi a w tym zawodzie to chyba najważniejsze.

lekarz Dorota Jakubowska

Myśliwiecka 4a lok. 2
62-200 Gniezno

Pani doktor przed szczepieniem nie wykonała oceny stanu zdrowia mojego dziecka.
Sprawia wrażenie osoby szorstkiej powinna raczej pracować z dorosłymi niż z dziecmi., nie to co Pan Przybylski.
Dlatego nie polecam jej nikomu.
Pozatym jest bardzo nie miła i robi wszystko jakby bez powołania. NA MOJE POWINNA IŚĆ JUŻ NA EMERYTURĘ STARSILUDZIE POWINNI ODPO ZYWAC A NIE SPĘDZAĆ SEN Z POWIEK RODZICOM.
Chciałam ją grzecznie zapytać o ...
Opinia dodana przez: Monika

Pediatrzy w Gnieźnie