Pediatra Gniezno

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.

62-200 Gniezno

Polecam Panią dr W. Różewicką z całego serca. Jest bardzo sympatyczną Panią, która wysłucha oraz doradzi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mojej córeczce zleciła sama od siebie szereg badań, za co bardzo dziękujemy. Wypytuje się zawsze o córeczkę i jej zdrowie. Pani dr Różewicka stawia bardzo dobre diagnozy oraz przede wszystkim szybko i skutecznie leczy dzięki szerokim spektrum badań. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Różewickiej, gdyż przy każdej ...
Opinia dodana przez: Aneta

Gniezno

Jedyna Pani doktor z podejściem do dzieci mój synek bez placzu pozwolił się zbadać i nawet kiedy potrzebna była wizyta domowa Pani doktor nie odmówiła POLECAM
Opinia dodana przez: aga

Os. Kazimierza Wielkiego 53/5
62-200 Gniezno

Lekarz z powołaniem. Idealne podejście do dzieci. Czytelne przekazanie diagnozy. Polecam w 100 % osoba które nadal mają wątpliwości.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wojciech Chmielewski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych

Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Marian Fluder

Pediatra, Lekarz sportowy

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo....Uczesticząc w ,,lekcji''na tamat zdrowia w przedszkolu, padło pytanie skierowane do maluchów, ,,Co trzeba zrobić ...

Gniezno

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi a w tym zawodzie to chyba najważniejsze.

Amicor

62-200 Gniezno

Bardzo dobra Pani doktor,potwierdzam nie ma problemów ze skierowaniami,podchodzi do pacjenta jak do człowieka,a nie jak inni lekarze ponizej normy. Nie robi z niczym problemów.Polecam,wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Justyna

Myśliwiecka 4a lok. 2
62-200 Gniezno

Polecam! Pani doktor jest wg mnie bardzo dobrym lekarzem. Leczy mojego syna odkad skonczyl 6 m-cy. Teraz ma juz 15 lat. Bywamy juz rzadko u Pani Doktor, jednak gdy jest potrzeba zawsze zostajemy fachowo przyjeci i obsluzeni. Pani Doktor wyleczyla syna z wielu chorob dzieciecych. Polecam gorąco wszystkim Pania Doktor
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mazowiecka 10
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz jezdze z synem od 4 lat i zawsze ma trafna diagnoze i odpowiednio dobiera leki polecam bardzo ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor

Pediatrzy w Gnieźnie