lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Pani Doktor zawsze pyta o wiele szczegółów dotyczących choroby i bardzo trafnie diagnozuje choroby (w przypadku choroby kieruje na badania crp i robi testy na gryoe zamiast w ciemno podawac antybiotyki), mam naprawdę duże zaufanie do kompetencji Pani Doktor i wiem, że jest polecanym specjalistą przez innych lekarzy.

Z przykrością muszę napisać, że zawiodłam się na pani doktor.Ponad rok leczyłam synka u pani doktor aż w końcu uciekliśmy bo nie było widać żadnej poprawy a nawet stan się jego pogarszał.Trafiliśmy do doktora Fludra a on jedyne co mógł pomóc to skierować nas do hematolga w Poznaniu.Pani doktor Kowalska nie szukała przyczyny tylko serwowała leki.Z perspektywy wygląda to tak jakby nie zastananawiała się skąd u dziecka ciągłe nawroty choroby i biegunki po zastosowanych lekach.Aktualnie za poradą doktora Fludra jesteśmy na probiotykach i jest zdecydowanie lepiej.Mimo,że bardzo zaufałam pani doktor nie polecę jej nikomu.

nie do konca jej ufam,mimo ze zawsze znajdzie czas .moze w chorobach zakaznych dobra,a jako pediatra :-( taka sobie .lekow kupa........................................................................................................

Goraco polecam leczymy sie u Kowalskiej kilka lat i spokojnie mozemy ocenic na 5 z plusem.

bardzo cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor ;

bardzo cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor ;

Pani doktor Kowalska to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dzięki niej mojemu synowi poprawiły się wyniki w kierunku boreliozy.Tej choroby nie da się tak łatwo wyleczyć. Leczyłam syna cztery lata w Poznaniu i nic, a pani Kowalska w ciągu jednego roku niemal całkowicie zwalczyła chorobę.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, takim prawdziwym z powołania. Zawsze ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejma, ale przede wszystkim kompetentna! W Gnieźnie oprócz Doktora Fludra, to Pani Doktor Kowalska jest lekarzem godnym polecenia.

Dziś byliśmy na wizycie, miło, kulturalnie, badania, porozmawialiśmy, recepta i do domu... Czego chcieć więcej?

Swietny lekarz! przyjmuje nas nawet w niedziele i zawsze postawi naszego synka na nogi a przy tym umawia na godzine i nie trzeba czekac w kolejkach. zdecydowanie polecamy!!!!!!

Pani Doktor Kowalska jest świentym specjalistą. Ma odpowiednie podejście do dzieci, mój synek wychodzi zawsze uśmiechnięty. W dodatku jest bardzo dyspozycyjna. Polecam