lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Niestety Pni doktor Kowalska mimo że oceniam jej poziom leczenia za dobry jest osoba nie uprzejma traktuje ludzi z góry i jest bezczelna. Myśli że jestem lekarzem to sobie może kpiny urządzać z ludzi. Ja z chamstwem będę walczyć. I niestety oceniam panią doktor Kowalską jako człowieka niegodnego bycia lekarzem. Prawo lekarskie mówi o tym że lekarz ma być miły dla swoich pacjentów i zawsze służyć im pomocą. Niestety ten wymóg nie jest spełniony przez panią Kowalską.

Polecam Pani Doktor zawsze postawi moje dzieci na nogi.Przyjmie o każdej porze.

Polecam Pani Doktor zawsze postawi moje dzieci na nogi.Przyjmie o każdej porze.

Swietny lekarz! przyjmuje nas nawet w niedziele i zawsze postawi naszego synka na nogi a przy tym umawia na godzine i nie trzeba czekac w kolejkach. zdecydowanie polecamy!!!!!!

Pani Doktor Kowalska jest świentym specjalistą. Ma odpowiednie podejście do dzieci, mój synek wychodzi zawsze uśmiechnięty. W dodatku jest bardzo dyspozycyjna. Polecam

Bardzo polecam mój synek często miewa infekcje Pani Doktor nawet nas przyjmuje w niedzielę,

Zdecydowanie polecam bardzo kompetentna lekarka

Zdecydowanie polecam bardzo kompetentna lekarka

Znakomity, kompetenty i życzliwy lekarz. Zawsze gotów pomóc, bez względu na porę i dzień tygodnia.