Bardzo polecam doktora Jarosza, to prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Przejmuje się losem pacjentki, jest bardzo wnikliwy i szuka przyczyn problemów a nie tylko zalecza skutki. Wizyty u niego są niekrępujące, nie zadaje głupich pytań, jest bardzo taktowny.

Lekarz godny polecenia dzięki niemu mam upragnionego synka.Przesympatyczny lekarz,co najważniejsze to wysłucha,poradzi.

PO dwóch nieudanych ciążach( w tym jedna pozamaciczna z usunięciem jajowodu), dzięki temu lekarzowi mam w końcu upragnionego synka. On jedyny zajął się mną tak jak należny zbadał poszukał przyczyny a nie odprawiał mnie z kwitkiem mówiąc " ma pani wyjątkowego pecha"

Niezwykle ciepły, serdeczny a przy tym kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania.

niesamowity lekarz, dba o pacjentów, zajmuję się nimi profesjonalnie, wszyscy lekarze powinni miec takie podejście

z całego serca polecam!!!tylko dr Jarosz:)

z całego serca polecam!!!tylko dr Jarosz:)

Jedyny minus to mimo umawiania na godzinę to i tak długie oczekiwanie w kolejce!!!!!!To jest masakra!!! Za dużo osób rejestrują, a za mały czas na przyjęcie pacjenta (co 10 min.rejestrują każdego pacjenta)!!

lekarz godny zaufania i pełen poswiecenia temu co robi

lekarz godny zaufania i pełen poswiecenia temu co robi

Fantastyczny lekarz , poszukujący przyczyn choroby a nie leczący tylko skutki , po latach leczenia u innch tzw. specjalistów prawidłowo zdjagnozował istotę mojej choroby . Polecam i dziękuję.

Nie ma lepszego ginekologa!! Z czystym sumieniem polecam!!! Jest komptentny, podchodzi indywidualnie do pacjenta, jest przemiły z poczuciem humoru i zawsze do dyspozycji.Lekarz z prawdziwego powołania!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław