lekarz Wioletta Klim

Psychiatra

2,6
2,4
2,2

A ja Panią doktor lubię. W podziękowaniu dla niej piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=FAAljzFRk14

A ja Panią doktor lubię. W podziękowaniu dla niej piosenka:

Ta Pani skupia się na tym jak udowodnić pacjentowi ,że jest symulantem i jak obalić diagnozę swoich bardziej kompetentnych kolegów. Wczoraj potraktowała mnie jak intruza, najpierw przez 2 godziny czekałam na przyjęcie(skierowanie z ZUS), a nastepnie udowodniła mi ,że jestem zdrowa jak koń i nie powinnam naciągać ZUS!GRATULACJE PANI KLIM PROSZĘ SIĘ STARAĆ O TYTUŁ LEKARZA ROKU!!!!!!

Dzień dobry,jestem kobietą po sześćdziesiątce,jeszcze nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmej doktor,bardzo mi przykro.

Dzień dobry,krótko mówiąc niejeden weterynarz jest bardziej kompetentny niż ta pani "psychiatra"!Powinna dostać zakaz wykonywania zawodu!!!

Witam,tu nie chodzi o wygląd lekarki,tylko o kompetencje,których jej brak,może powinna zmienić zawód ,gdyż na psychitre się nie nadaje,ciekawa jestem czy wogóle ukonczyła medycynę???skoro nawet nie wie na jaką chorobę przypisać dany lek.Najgorsza lekarka u jakiej byłam niestety ,zdecydowanie odradzam !!!

WIOLETTA TO FAJNA BABKA.NIE WIEM KTO WYPISUJE NA NIĄ TAKIE BZDURY JAK W NIEKTÓRYCH KOMENTARZACH POWYŻEJ,PEWNIE BRZYDKIE KOLEŻANKI Z PRACY,KTÓRE ZAZDROSZCZĄ JEJ URODY.ONA JEST MŁODYM LEKARZEM ALE SZYBKO SIĘ UCZY,TROSZCZY SIĘ O PACJENTÓW ,JEST MIŁA I MA FAJNĄ BUŻKĘ HE HE.

To nie jest lekarz,tylko orzecznik ZUS ,który czeka żeby dostać w łape ,w przeciwnym wypadku zabierze Ci zwolnienie,skandal ,że istnieją tacy pseudo lekarze!!!

Lekarz bardzo niekompetentny,nie posiada wiedzy medycznej,ma straszny bałagan w gabinecie,jest nieuprzejma,nie zna leków,wogóle nie rozumiem jak taki ktoś może być lekarzem ? Zdecydowanie odradzam !!!

Zdecydowanie odradzam !!!

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą i sądzę iż ma zadatki na dobrego specjalistę ale niestety mało czasu poświęca dla pacjenta. Kiedy kilka dni byłem w oddziale w którym pracuje bardzo chciałem porozmawiać o swoim problemie zdrowotnym. Niestety nie doczekałem się!!! Uważam iż każdy pacjent ma prawo do rozmowy z lekarzem prowadzącym a ja o taka rozmowę prosiłem... Po za tym recepta, którą dostałem na wyjście była jak dla osoby zaczynającej się leczyć a mój problem trochę lat już trwa a po za tym będąc na oddziale dostawałem bardzo silne ...

Po za tym recepta, którą dostałem na wyjście była jak dla osoby zaczynającej się leczyć a mój problem trochę lat już trwa a po za tym będąc na oddziale dostawałem bardzo silne leki a wypisano mnie z receptą na słaby środek.

nie kompetentna,brak wiedzy medycznej,nie uprzejma

nie kompetentna,brak wiedzy medycznej,nie uprzejma