lekarz Witold Brzeziński

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,9

Serdecznie polecam. Dopiero jako piąty z kolei ginekolog wykrył u mnie problem za pomocą nowoczesnej aparatury i mi pomógł. Miły elokwentny, kulturalny, DELIKATNY. Rozmowa znim na temat choroby to jest rozmowa a nie monolog prowadzony przez niego językiem, którego ponad połowy słów się nie rozumie. Jest bardzo zadowolona, że trafiłam z olecenia do tego lekarza. Dlatego teraz sama serdecznie go polecam.

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Wcześniej leczyłam się u dwóch ginekologów w Zduńskiej Woli, każdy stawiał inną diagnozę. Oczywiście byłam leczona za niemałe pieniądze, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Trafiłam do P. Brzezińskiego, po badaniu postawił TRAFNĄ diagnozę, zaczął mnie leczyć. Jestem P. Brzezińskiemu bardzo wdzięczna, bo nie wiem, jakby się to wszystko skończyło, gdybym nadal była leczona u poprzednich lekarzy. Jest to lekarz kompetentny, miły, nie wyciąga pieniędzy od pacjentek, nie przedłuża leczenia, żeby zainkasować więcej pieniędzy.

Bardzo dziwię się negatywnym komentarzom na temat Pana Doktora. Zanim do niego trafiłam byłam u dwóch innych lekarzy i dopiero p. Brzeziński mi pomógł. Jest to bardzo miły, kompetentny i rzeczowy lekarz. Przy okazji posiada bardzo kompleksowo wyposażony gabinet, na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam go wszystkim kobietom, dla których własne zdrowie jest sprawą priorytetową!

WSPANIAŁY LEKARZ, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I TAK JAK OBIECYWAŁ ZAPEWNIŁ MI FACHOWĄ OPIEKĘ W SZPITALU.BARDZO MIŁY I DELIKATNY LEKARZ .

pan Doktor jest b.miły ale niestety tylko na prywatnych wizytach.wykazał zero zainteresowania mną, gdy leżałam w szpitalu.w czasie porodu,jak i po nim w ogóle sie mna nie interesował.choć wcześniej obiecywał co innego.ja osobiście odradzam tego lekarza,zero zainteresowania pacjentem

Nikomu nie polecam. Zero zainteresowania pacjentką natomiast obliczanie kosztów leczenia, które u innych ginekologów nie znalazły potwierdzenia jak najbardziej.

Bylam w Pana doktora kilkakrotnie,jak rowniez znajome mi osoby.Uwazam, ze bardzo szybko stawia zbyt pochopne diagnozy i rownie chętnie ustala dalsze leczenie (oczywicie wraz z jego niemalymi kosztami). Podczas ostatniej wizyty Pan doktor powiedzial mi o kilku schorzeniach oraz bardzo ochoczo podliczyl koszty dalszego leczenia- wstepnie na ok 500 zl, co nie znalazlo zadnego potwierdzenia u dwoch ginekologow u ktorych bylam pozniej w celu potwierdzenia tej diagznoy. Nadmieniam rowniez, że nieco przesadzony wydaje mi sie fakt, iz jedynym badaniem , ktore honoruje ten lekarz jest kolposkopia ( ktorą oczywiscie wykonuje jako jedyny w Zd-Woli)podczas gdy z tego co udalo mi sie ustalić kolposkopia jest badaniem weryfikujacym zwykłą cytologię-bardzo krytykowaną przez Pana doktora (osobom nie będącym w temacie radze zorientowac sie w roznicy ceny pomiedzy kolposkopia a cytologia). Uogólniajac uwazam , ze jest to lekarz , ktory "zawsze cos u kogos znajdzie" i bardzo chetnie zabierze sie do leczenia-oczywiście za odpowiednią cenę. Jesli wiec macie Panie zdiagnozowane schorzenia przez tego lekarza radze przed podjeciem dalszych krokow skonsultowac się z innym ginekologiem

Jest wspaniałym lekarzem,uprzejmy,wzbudzający moje zaufanie,zawsze podczas rutynowego badania lek.trafnie zdiagnozował nieprawidłowości podając natychmiastowemu leczeniu... Polecam gorąco. A.M.

Leżąc w szpitalu ani razu sie mna nie zainteresował. jestem w ciazy i wydaje mi sie ze jakies zainteresowanie pacjentkom powinien wykazac tym bardziej ze jest to moja pierwsza ciaza. ja osobiscie nie polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona i bardzo gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona i bardzo gorąco polecam.