lekarz Witold Chamuła

Ginekolog

3,6
3,3

Jestem zadowolona z opueki Pana Doktora. Jest mily uprzejmy odpowiada na kazde pytanie. Dba o pacjentke na oddziale. No i to jego poczucie humoru - SUPER!!! :-) polecam i pozdrawiam mysle ze bede jego pacjentka w dalszym ciagu.

Rewelacyjny lekarz, z duzym poczuciem humoru. Profesjonalnym zaangazowaniem. Pan doktor udzielil mi wyczerpujacych informacji na temat mojej blizniaczej ciazy. Oby wiecej takich lekarzy :-)

Szczerze polecam Pana Doktora Chamułę. Pan Doktor prowadził moją ciążę. Gdy pojawiły się problemy, zrobił wszystko, aby finał był szczęśliwy :) Jest bardzo uprzejmy i zawsze udziela wyczerpujących informacji na każde zadane pytanie. Nigdy nie zignorował żadnych moich dolegliwości, wręcz przeciwnie. Najważniejsze było dla mnie to, że zawsze był z Panem Doktorem kontakt i mogłam zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Moje Maleństwo ma już rok, ja nadal jestem pacjentką Pana Doktora i nie zamierzam tego zmieniać. POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia. Wielki szacunek dla Tego lekarza. Wyśmienicie poprowadził moją ciąże bliźniaczą i poród siłami natury. I nie tylko, pierwszą ciążę tłumaczył mi krok po kroku, co i jak. Poświęca dużo czasu pacjentce i w razie wątpliwości natychmiastowo organizuje konsultacje.

Polecam tego Doktora . Doktor Chamuła prowadził moje dwie ciąże i mimo powikłań ( wysokie ciśnienie krwi ) doprowadził do szcęśliwych porodów . Jest kompetentny , bardzo konkretny i miły . Nie zdarzyło się żebym z wizyty wyszła bez dokładnych informacji o moim stanie . Do bardzo dobry specjalista

Doktor Witold Chamuła prowadził całą moją ciążę jest bardzo rzeczowy i budzi zaufanie –było to dla nas szczególnie ważne ze względu na fakt, iż była to w ciąża bliźniacza. W trakcie wizyt odpowiadał zawsze wyczerpująco na nurtujące mnie i mojego męża pytania, które mogły czasem wydawać się banalne. Zawsze poświęcał nam tyle czasu ile trzeba. Najważniejsze jest to, że gdy działo się coś złego na Pana Dr zawsze można było liczyć. Mama bliźniaków

Mama bliźniaków

polecam tego lekarza kazdej kobiecie i warto do niego chodzic jest konsekwentny mily cieply umie podejsc kobiete by sie nie krepowala jest super lekarz witku pozdrawiam twoja stala pacjentka maria

Czytam opinie na temat tego lekarza i nie wierzę, miałam możliwość poznać pana Chamułę osobiście i tak niemiłego lekarza jeszcze nie spotkałam. Bardzo niedelikatny, arogancki, zarozumiały, nie udziela żadnych informacji, wiecznie nie ma czasu. To jakaś paranoja i pomyśleć że nadal przyjmuje w szpitalu.

Gówno prawda taki dobry specjalista że nie potrafi rozróżnić zapalenia przydatków od wyrostka!!!!! Także nie polecam. Niejednokrotnie mylił się w wystawianiu diagnozy. LEKARZ SPECJALISTA ALE Dla ZWIERZĄT

miły lekarz ale ignoruje dolegliwości i sa tego niemile skutki

miły lekarz ale ignoruje dolegliwości i sa tego niemile skutki