lekarz Witold Chamuła

Pan doktor lubi straszyć pacjentki tym, że ich dziecko może się urodzić chore lub ma zagrożona ciążę. Wtedy taka wystraszona kobieta częściej chodzi na wizyty a tym samym wpłaca doktorowi kasę !! Mnie pan doktor straszył że moje dziecko może się urodzić autystyczne bądź z zespołem Downa. Z tej rozpaczy pojechałam do Rzeszowa sprawdzić czy z dzieckiem jest tak jak mówi pan chamula. Lekarz z Rzeszowa powiedział że z dzieckiem jest wszystko w porządku i nie ma żadnej wady. Gdy wróciłam z tymi wynikami do pana chamuly to zapytal ile zapłaciłam za wizytę u tego lekarza, odpowiedziałam że 250 zł na to pan chamula stwierdził że za 250 zł też może mnie pocieszyć. Chamstwo! I jeszcze raz chamstwo.

Świetny lekarz. Trafiłam do tego niego jako nastolatka 16 lat temu, ale wizyty wspominam dobrze. Ma super podejście i wie jak rozwiązać każdy problem. Po kilku latach przerwy Pan Doktor poprowadził moja druga ciążę i jestem bardzo zadowolona z opieki i zaangażowania. Po mimo że ciaza skończyła się niestety cc wykonanym przez innego lekarza, Pan Doktor dokłada wszelkich starań, abym wróciła do zdrowia po pewnych komplikacjach(niestety cc to nie porod naturalny). Mogę go polecić każdej kobiecie!!!!

Rewelacyjny lekarz, z duzym poczuciem humoru. Profesjonalnym zaangazowaniem. Pan doktor udzielil mi wyczerpujacych informacji na temat mojej blizniaczej ciazy. Oby wiecej takich lekarzy :-)

Jestem zadowolona z opueki Pana Doktora. Jest mily uprzejmy odpowiada na kazde pytanie. Dba o pacjentke na oddziale. No i to jego poczucie humoru - SUPER!!! :-) polecam i pozdrawiam mysle ze bede jego pacjentka w dalszym ciagu.

Czytam opinie na temat tego lekarza i nie wierzę, miałam możliwość poznać pana Chamułę osobiście i tak niemiłego lekarza jeszcze nie spotkałam. Bardzo niedelikatny, arogancki, zarozumiały, nie udziela żadnych informacji, wiecznie nie ma czasu. To jakaś paranoja i pomyśleć że nadal przyjmuje w szpitalu.

Lekarz godny polecenia. Wielki szacunek dla Tego lekarza. Wyśmienicie poprowadził moją ciąże bliźniaczą i poród siłami natury. I nie tylko, pierwszą ciążę tłumaczył mi krok po kroku, co i jak. Poświęca dużo czasu pacjentce i w razie wątpliwości natychmiastowo organizuje konsultacje.

Szczerze polecam Pana Doktora Chamułę. Pan Doktor prowadził moją ciążę. Gdy pojawiły się problemy, zrobił wszystko, aby finał był szczęśliwy :) Jest bardzo uprzejmy i zawsze udziela wyczerpujących informacji na każde zadane pytanie. Nigdy nie zignorował żadnych moich dolegliwości, wręcz przeciwnie. Najważniejsze było dla mnie to, że zawsze był z Panem Doktorem kontakt i mogłam zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Moje Maleństwo ma już rok, ja nadal jestem pacjentką Pana Doktora i nie zamierzam tego zmieniać. POLECAM!!!

Polecam tego Doktora . Doktor Chamuła prowadził moje dwie ciąże i mimo powikłań ( wysokie ciśnienie krwi ) doprowadził do szcęśliwych porodów . Jest kompetentny , bardzo konkretny i miły . Nie zdarzyło się żebym z wizyty wyszła bez dokładnych informacji o moim stanie . Do bardzo dobry specjalista

polecam tego lekarza kazdej kobiecie i warto do niego chodzic jest konsekwentny mily cieply umie podejsc kobiete by sie nie krepowala jest super lekarz witku pozdrawiam twoja stala pacjentka maria

Gówno prawda taki dobry specjalista że nie potrafi rozróżnić zapalenia przydatków od wyrostka!!!!! Także nie polecam. Niejednokrotnie mylił się w wystawianiu diagnozy. LEKARZ SPECJALISTA ALE Dla ZWIERZĄT