lekarz Witold Goździk

Psychiatra

1,7
2,5
2,5

Tworzy bardzo niezręczną atmosferę w której nie można się czuć swobodnie. Pan Witold prawdopodobnie nie ma dużej wiedzy o ADHD i ASD. W moim przypadku dużo sobie dopowiadał, aby wpasować to w z góry założoną tezę i nie dawał pola do wyprostowania tych rzeczy. Dowiedziałem się że sam fakt tego że mam długoletni związek i 6 lat w jednej pracy wyklucza mnie z posiadania problemów psychicznych bo osoby z auADHD nie są widocznie wstanie posiadać takich rzeczy. Moje problemy z koncentracją są pewnie przez tiktoka i instagrama. Tłumaczenie że nie ...

Moje problemy z koncentracją są pewnie przez tiktoka i instagrama. Tłumaczenie że nie używam takich aplikacji sprawiło że stwierdził iż jednak nie mam problemów z koncentracją bo umiem się skupić na dłuższych treściach. Z kolei pan Witold mnie zignorował gdy powiedziałem że moja uwaga często odpływa podczas ich słuchania.

Na wizycie czułem się jak na egzaminie którego nie zdałem. Tragiczne podejście, absurdalne stwierdzenia, niesłuchający pacjentów lekarz który unika diagnozowania. Nie potrafi tłumaczyć, mówi bardzo mętnie i często nie pozwala się wypowiedzieć. Opuściłem gabinet w bardzo złym stanie psychicznym i nikt nigdy w życiu nie wyprowadził mnie z równowagi tak jak pan Witold, czego prawdopodobnie nawet nie zauważył biorąc pod uwagę jego wiedzę i umiejętności.

Inteligentny, w moim opisie objawów był się w stanie doszukać dodatkowych informacji, o których nie pomyślałem. Minimalnie musiałem go docisnąć, bo dostrzegał u mnie tylko jedną z współwystępujących chorób. W moim przypadku poświęcił mnie więcej czasu. (acz miałem ze sobą listę z konkretnymi objawami, więc mieliśmy konkrety do rozmowy). Był gotowy zaakceptować koncepcję, że pacjent może coś wiedzieć i nawet jak ściągnąłem z netu wyniki badania co do stosowanych na zachodzie metod farmakoterapii to przeczytał. (nie, to nie jest ironia, znaczna część lekarzy niestety wie lepiej) Polecam.

Ma w nosie swoich pacjentów,wypisuje recepty i nawet pogadać z nim nie można tylko daje pacjentowi swoje nudne i ciągle te same wywody, moim zdaniem facet może jest dobrym człowiekiem ale na pewno wypalił się zawodowo.

Ma problemy z kwalifikacją choroby.Eksperymentuje.Może te leki,może inne. Potrafi kilka razy w ciągu jednej wizyty zmienić zdanie co do wyboru farmaceutyków i dawkowania!Człowiek wychodzi z gabinetu bez przekonania co do słuszności podjętego leczenia.

Lekarz godny polecenia,mimo,że nie wyjasnia sposobu leczenia,to jest on skuteczny.

Przyjmuje rutynowo. Krótka rozmowa.Pozory zainteresowania. Wypisuje receptę. Proszę poprosić następnego. Tu pada nazwisko...Czuje się,że czas minął.Brak osobistego zainteresowania. Jesli chodzi o pomoc w rozwiązaniu problemu to odsyła na terapię do kogoś innego.