Miałam poważne problemy z nadmiernym owłosieniem i bardzo chciałam się ich pozbyć metoda sprawdzoną, bezbolesną i bezpieczna dla mojej skóry. Pan doktor polecił mi depilacją laserową. Bardzo się obawiałam, ale pan doktor zapewnił mnie , że nie ma powodów. I dokładnie tak właśnie było :) Jestem już po całej serii zabiegów. Wszystko poszło zgodnie z planem, a ja mogę cieszyć się gładkimi plecami :)

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi. Znam go głównie z medycyny estetycznej, ale jak sie okazało jest przede wszystkim dobrym chirurgiem, który podjął się poważnego zabiegu mojej mamy. Dziękujemy za pomoc i wsparcie. Jest pan niezwykle dobry.

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Jest pan niezwykle dobry.

Jestem zachwycona tym lekarzem. Dawno nie miałam okazji być w rękach kogoś tak skrupulatnego, doświadczonego, chętnego do pomocy. Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem. leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo. Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję!!!

Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem.
leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo.
Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność.
Uważam, że lepiej trafić nie mogłam.
Dziękuję!!!

Znakomity lekarz, sympatyczny i zaangażowany w swoją pracę, bardzo kontaktowy i delikatny, podchodzi do pacjenta z troską o jego potrzeby - to się ceni. Już od początku byłam pewna, że wszystko pójdzie dobrze - i się nie myliłam. Dzięki swojemu doświadczeniu i pełnej wiedzy jaką posiada wykonał zabieg perfekcyjnie, skutecznie i poprawnie. Do gabinetu zapisałam się w celu usunięcia brodawki. Po fachowej konsultacji przyszedł czas na laserowe usunięcie. Nic nie bolało, zabieg nie trwał długo, a okazał się naprawdę skuteczny. Dziękuję za pana zaangażowanie i wsparcie. Bez Pana pomocy chyba ...

Do gabinetu zapisałam się w celu usunięcia brodawki.
Po fachowej konsultacji przyszedł czas na laserowe usunięcie.
Nic nie bolało, zabieg nie trwał długo, a okazał się naprawdę skuteczny.
Dziękuję za pana zaangażowanie i wsparcie.
Bez Pana pomocy chyba bym się nie zdecydowała.

Godny zaufania chirurg, który jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Trafienie na niego było najlepsza rzeczą Prawidłowo wystawił diagnozę, dzięki czemu mogłam przejść od razu do odpowiedniego leczenia.

Trafienie na niego było najlepsza rzeczą

Do gabinetu udałam się, aby wykonać badanie USG w czasie ciąży. Zostałam bardzo miło przyjęta i troskliwie się mną zaopiekowano. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadziła badanie i przekazała mi wiele informacji na temat dziecka. Sam gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, co w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem pani Kolber sprawia, że jest to miejsce naprawdę godne polecenia.

Z pomocą doktora Witolda guz piersi został usunięty doszczętnie i profesjonalnie. Po operacji nie byłam nawet poddawana żadnej chemioterapii, a to ze względu na pomyślny przebieg dalszych reakcji w moim organizmie. Dobro, które otrzymałam zawdzięczam doktorowi Witoldowi. Szczerze dziękuję, jeszcze raz.!

Dobro, które otrzymałam zawdzięczam doktorowi Witoldowi.
Szczerze dziękuję, jeszcze raz.!

Dla mnie bombowa konsultacja z zakresu antykoncepcji. Pani doktor jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. Wyjaśniła mi działania i skutki uboczne i dzięki niej wiem na co mam się zdecydować.

Najlepszy lekarz :) Można mu zaufać. Zabiegu z zakresu medycyny estetycznej nie są Jemu obce, co pokazał na moim przykładzie. Zmarszczki zniknęły.

Najlepszy lekarz :) Można mu zaufać.
Zmarszczki zniknęły.

Doktor z prawdziwego zdarzenia. Operacja w jego wykonaniu już dwa razy została przeprowadzona pomyślnie. Dziękuję. Pana doświadczenie jest godne pochwały.

Dziękuję.
Pana doświadczenie jest godne pochwały.