lekarz Witold Serafin

Ortopeda

3,5

Nie polecam! Ani tego lekarza ani szpitala w którym pracuje( chodzi mi o przychodnię). Zbywanie z tygodnia na tydzień, jeździłem tam przez 8 misięcy a przetoki powiększały się i powiększały po czym z 4 przetok zrobiła się jedna ogromna. Przez te 8 miesięcy słyszałem że jestem przygotowywany na zabieg operacyjny aż w końcu gdy przetoka była tak ogromna usłyszałem że mam się zdrowo odżywiać, ćwiczyć a przetoki zamkną się za dzień dwa lub za rok lub 2! ŻENADA!! Nigdy więcej oddziały ortopedii w szpitalu RYDYGIERA i tego lekarza!

Bardzo dobry specjalista interesuje się zdrowiem pacjenta. POLECAM WSZYSTKIM OBY WSZYSCY TACY BYLI!!!!!!