prof. dr hab. n. med. Witold Skrzypek

Z początku wydaje się miły... w momencie gdy sytuacja się komplikuje nie wie co robić... Podaje złe leki a finalnie jest złośliwy i bardzo nie uprzejmy...

Jak wszystko jest wporządku, badania profilaktyczne jest OK, gdy tylko zaczynają się problemy, staje się nieuprzejmy, nie pomaga, czasem wręcz bezradny

Goraco polecam.Jest lekarzem dokladnym milym rozwiazuje wszystkie problemy zwiazane z ciaza.Ma wielka wiedze zna sie na wszystkim i wie co podac jaki lek .

fałszuje dane nie jest żadnym profesorem

fałszuje dane nie jest żadnym profesorem

przyjął mnie bez umawiania się jest super

przyjął mnie bez umawiania się jest super

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i godny zaufania.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i godny zaufania.

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę, i pod każdym względem był ok. Szczegółowo omawiał wszystkie moje pytania, sprawdzał szczegółowo wyniki a w razie potrzeby kazał je powtarzać, żeby niczego nie przeoczyć.

Super specjalista, kompetentny, cierpliwy, przejmujący się pacjentką.

Super specjalista, kompetentny, cierpliwy, przejmujący się pacjentką.

Niedawno prowadził moją ciążę. Jestem z niego bardzo zadowolona. W szpitalu trzebnickim tez było niezle :) Czytałam gdzieś, że facet chce pieniądze extra, ale to nie jest prawda :) Koszt wizyty jest mniej więcej taki sam jak we Wrocławiu - średnio to kwota około 130 zł, więc nie ma co się podniecać tą kwotą :)

Nie mam zaufania do tego lekarza, wydaje mi się że dla niego liczy się tylko kasa!!! Nie potrafi postawić dobrej djagnozy !!!! Moje znajome również mają takie same zdanie !!!!

Nie potrafi postawić dobrej djagnozy !!!!
Moje znajome również mają takie same zdanie !!!!