lekarz Witold Syska

2,6
2,9
2,7

wprawdzie specyficzne poczucie humoru może trochę odstraszać, ale ja jestem bardzo zadowolona. pomógł mojej 18 miesięcznej córeczce.

Kiepski lekarz,doprowadził moją matkę do inwalidztwa.Odradzam.

Kiepski lekarz,doprowadził moją matkę do inwalidztwa.Odradzam.

chciał wsadzić moje dziecko w szynę po wykonaniu rtg.Dlaczego nie zlecił usg-nie wiemy.Po konsultacji u innego lekarza i wykonaniu usg okazało się,że dziecko ma zdrowe bioderka.To straszne przez co musiałoby przejść dziecko i my.

Zdecydowanie NIE POLECAM,kawał pijaka,który nie powinien pracować w tym zawodzie!!!Jestem zażenowany postawą tego pseudo lekarza wobec pacjenta!!!

Niestety również nie mogę wystawić temu Panu dobrej oceny. Nie słucha, nie tłumaczy i ten jego rodzaj humoru....

gdybym się leczyła u innego lekarza, to mogłabym dziś być w pełni sprawna. Ostrzegam przed tym lekarzem, lepiej zwrócić się do prawdziwego specjalisty, bo utraconego zdrowia nic nie wróci.

Bardzo mi przykro, ale muszę wystawić temu panu negatywną ocenę. Poniżył mnie i potraktował w strasznie chamski sposób. Zły, niekompetentny lekarz!

*** Ktoś taki nie powinien być lekarzem, niedouczony, nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Radzę omijać tego pana.

jesteśmy zadowoleni z jego usług i polecamy

jesteśmy zadowoleni z jego usług i polecamy

Beznadziejny lekarz ! Omijajcie go szerokim łukiem !

Beznadziejny lekarz ! Omijajcie go szerokim łukiem !