lekarz Witold Wołyniec

"Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"

świetny, rzetelny lekarz, bardzo uprzejmy, kontaktowy i sympatyczny, potrafi pomóc i pokierować pacjenta,zna się na rzeczy, najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, polecam serdecznie

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny, konkretny, przystępny dla pacjęta. Z operacji wstawienia endoprotezy kolana, jestem bardzo zadowolona, minęły dwa miesiące a ja odzyskałam sprawność w prawej nodze i czuję się jakbym dostała drugie życie. Jeszcze lewe kolano do relontu i zapewne będę skakać z radości. Jestem wdzięczna za usprawnienie mnie, za miły pobyt w szpitalu, fachową i profesjonalną wiedzę oraz serdecznym podejściem personelu medycznego do pacjęta. Wdzięczna Grażyna

świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu.

Lekarz, który ma profesjonalne podejście do pacjenta. Jest miły, urzejmy. Potrafi stworzyć luźną atmosfere, która jest ważna podczas tego typu wizyty. Nie traktuje pacjenta przdmiotowo.Polecam wszystkim tego specjalistę. Dawid