Lekarze Strzelce Opolskie

lekarz Anna Drabot

47-100 Strzelce Opolskie

Świetny lekarz, zawsze wyczerpująco i cierpliwie tłumaczy diagnozę i leczenie. Jest cierpliwa, dzieciaki ją uwielbiają. Podczas wizyty za każdym razem sprawdza węzły chłonne i narządy wewnętrzne, co inni pediatrzy pomijają. Jeśli tylko mam możliwość przetrzymać dziecko jeden dzień to zawsze wybieram dr Annę
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Anna Drzyzga-Walkowiak

ulica Świerczewskiego 10/1
47-100 Strzelce Opolskie

Leczę się u pani doktor od 7 lat. Zawsze najpierw robi przegląd, potem razem decydujemy od czego zacząć. Wizyta nigdy nie trwała krócej niż 30 minut. Zawsze ze znieczuleniem, bo tylko takie leczenie akceptuję. Ceny wahają się za borowanie od 130 do 190 zł ale to pewnie zależy jaka duża jest plomba. Zawsze wcześniej wiem ile to będzie kosztować. Normalne, ze w przerwie płucze się usta. Poprzedni komentarz pisała chyba ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Iwona Sikorska-Żurawel

47-100 Strzelce Opolskie

Długo czekałam na takiego lekarza z powołania! Moj rodzinny lekarz to porazka ,lekcewazyl wszystkie dolegliwości, ktore Pani doktor w pore zdiagnozowala i zaczela leczyc. Nie wiem co by bylo,gdybym do Pani doktor nie trafiła... Bardzo polecam profesjonalna ,uprzejma i konkretna osoba. Takich lekarzy nam trzeba w Polsce ! Z sercem pasja i powołaniem !
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Leonia Zgoda

Krakowska 24 lok. 2
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniala lekarka i genialna specjalistka. Prowadzila mnie cale moje zycie i nigdy zaden inny okulista nie podwazyl jej diagnozy. Wspanialy, cieply czlowiek. Niestety nie zyje ok kilku lat...

Iwona Mikołajczyk

Strzelce Opolskie

Ta położna odbierała moj porod naprawde fajna babka!! zyciowa konkretna kontaktowa miła sympatyczna ,dziewczyny zycze wam zebyscie na nią trafily!! Widac ze nie minela sie ze swoim zawodem!! Pozdrowienia dla Pani Iwonki!!

Anna Miśkowicz

Strzelce Opolskie

Pani Ania odbierała mi poród 5 lat temu, ma bardzo dobry stosunek do pacjentki, potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć.

lekarz Dariusz Morawski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

47-100 Strzelce Opolskie

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Jarosław Lenart

Lekarz rodzinny

Szpital Powiatowy
Opolska 10a
47-100 Strzelce Opolskie

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Małgorzata Kalina-Sternicka

Neurolog

Specjalistyczny Neurologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEURO - MED" Sp.J.
Gogolińska 15
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniały,ciepły i spokojny lekarz. Bardzo dobry człowiek. Dla Pani doktor liczy się każdy pacjent.

lekarz Alicja Nawrot-Makieła

Powstańców Śląskich 3 lok. 52
47-100 Strzelce Opolskie

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobra w swoim fachu, wszystko dokładnie wytłumaczy i stawia trafną diagnozę. Doskonale leczy ;)
Opinia dodana przez: anonymous

lekarz Aleksander Kisała

Powstańców Śląskich
Strzelce Opolskie

Lekarz naprawdę z powołania,profesjonalista i mistrz w szyciu ran operacyjnych i to w ramach NFZ.Panie doktorze dziękuję i życzę powodzenia.
Opinia dodana przez: tomasz

lek. dent. Magdalena Cichoń-Fedyk

Rubinowa 10
47-100 Strzelce Opolskie

Najlepsza Pani stomatolog pod słońcem ! :) Świetne podejście zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Skuteczne i bezbolesne leczenie.

Anita Golec

Strzelce Opolskie

Pomoc oraz wszelkie rady Pani Anity na temat ciąży, porodu, dziecka, karmienia piersią były niezbędne, rzeczowe i bezcenne. Na jakielkolwiek wątpliwości czy pytania miałam wręcz natychmiastową odpowiedź. Wizyty odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Ogromna wiedza, umiejętności oraz zaangażowanie Pani Położnej sprawia, że każda kobieta czuje się pewniej i bezpieczniej. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Karina

Alicja Segrodnik

Położna

szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia
Strzelce Opolskie

Pani Alicja to według mnie najlepsza położna pracująca w strzeleckim szpitalu. Miałam okazję się o tym przekonać, jak w lipcu urodziłam tam syna. Od samego początku Pani Alicja była przy mnie, opiekowała się mną po cięciu cesarskim. Jest bardzo miła, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie, posiada strasznie dużą wiedzę medyczną. Zawsze służyła dobrą rad, pomagała w opiece nad maluszkiem. Jest troskliwa i opiekuńcza. A o podawaniu zastrzyków już nie ...

lekarz Jolanta Hrabańska-Zachwieja

os. Piastów Śląskich 13 lok. 44
47-100 Strzelce Opolskie

cudowna, ludzka, ciepła , fachowa doktor. Bez zadęcia, dystansu. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

Maria Malkusz

Strzelce Opolskie

Cudowna kobieta o wielkim sercu. Z empatia, szacunkiem ale przede wszystkim z sercem podchodzi do każdej pacjentki. Ciesze sie, ze mialam okazje ja poznac. Bardzo pomogła mi przy karmieniu córeczki.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marek Żabczuk

47-100 Strzelce Opolskie

Potwierdzam, że Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy.Zapewnił szybką i fachową opiekę. Bardzo polecam. Bardzo polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: DANUTA

Monika Jaskóła

Strzelce Opolskie

Pani Monika jest bardzo opanowana. Jej spokojny głos bardzo mi pomógł w trudnych momentach porodowych. Mimo zmęczenia porą nocną, cały czas trwała na posterunku. Ciepła, prostolinijna osoba, wykonująca bardzo ciężką pracę z pełnym oddaniem.

Katarzyna Piontek

Fizjoterapeuta

Strzelce Opolskie

Miła,ciepła, zawsze uśmiechnięta i bardzo grzeczna młoda osoba znająca się na swojej pracy. Dla każdego ma dobre słowo. Bardzo lubię chodzić do niej na rehabilitację a zwłaszcza na masaż.

Zofia Dąbrowska

Strzelce Opolskie

To wspaniała położna:mądra ,taktowna ,cierpliwa a biorąc pod uwagę jej wdzięk i urodę to prawdziwa ozdoba oddziału położniczego.Pozostałe położne takie sobie a jedna chyba się nie myje.