dr n. med. Władysław Gaweł

PAN DOKTOR PROWADZIŁ MOJE 3 CIĄŻE I BEZ WACHANIA POLECAM INNYM KOBIETOM WIZYTE I NIETYLKO TYM W CIĄŻY.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził dwie moje ciąże i gdyby nie on pewnie dzieciaczków nie było by na świecie. Bardzo jestem mu za to wdzięczna. Gorąco polecam.

Świetny lekarz, kompetentny i konkretny

Świetny lekarz, kompetentny i konkretny

Pierwszy lekarz, który zaczął wizyte od dokładnego przepytywania o moje zdrowie, badanie bez zastrzeżeń, cytologie pobrał bez próśb z mojej strony. Konkretny, uprzejmy, ale z dystansem. Minusem jest długie czekanie na termin wizyty na NFZ.

Pare lat dolegały mi bóle, zmieniałam lakrzy a każdy twierdził że to zapalenie przydatków i przepisywał kolejne antybiotyki, dopiero dr Gaweł na pierwszej wizycie stwierdził endometrioze. Diagnoza potwierdziła sie na laparoskopi, po przebudzeniu z narkozy dr siedział przy moim łóżku żeby mi wszystko wyjasnic.

Nie polecam pana doktora nauk medycznych, bo wcale na te tytuły nie zasłużył. Omijać dalekim łukiem. Pacjentka.

Dr Gaweł prowadzi moją ciążę,jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowiada na dręczące pytania w sposób rzetelny i wyczerpujący. Wg mnie lekarz godny polecenia.

Dr Gaweł prowadzi moją ciążę,jestem bardzo zadowolona.
Zawsze odpowiada na dręczące pytania w sposób rzetelny i wyczerpujący.
Wg mnie lekarz godny polecenia.

Lekarz zupełnie inny podczas wizyty prywatnej, w przychodni potrafi sie słowe nie odezwac podczas badania, to moje doswiadczenia z opieki podczas ciąży, przy drugiej zdecydowanie zmieniłam lekarza

Jest super lekarzem.Prowadził moje trzy ciąże.Wzbudza zaufanie.Mam troje wspaniałych zdrowych dzieciaków