lekarz Władysław Pudło

Wizyta u tego pana to strata czasu i zdrowia. Syn (3 latek) od 4 dni rano po nocy miał spuchnięte oczy i zaczął się robić blady na twarzy. W ciągu dnia wszystko wracało do normy. Łudziłem się że to może chwilowe jakieś pyłki z powietrza etc. W 5 dniu postanowiłem pojechać na SOR w Krośnie. Trafiłem na tego pana. Diagnoza krótka i szybka. Alergia. Zapisał lek. Nie przekonała mnie jednak ta diagnoza tym bardziej w krośnieńskim szpitalu. W 6 dniu postanowiłem zrobić prywatnie badanie moczu. Wynik – białko w moczu 10m/l. Dramat. Inny lekarz stwierdził że to nerczyca a nie żadna alergia. Syn trafił na 2 tygodnie do szpitala na leczenie. Mam nadzieje że z tego wyjdzie choć czeka go długie leczenie ok. 0,5 roku sterydy itd. Myślę że ten krótki opis daje wystarczający dowód na to kogo prezentuje ten pan. Zdecydowanie nie polecam.

Najlepszy lekarz na świecie. Gdyby nie PAN DOKTOR PUDŁO to ani ja ani mój ojciec ani dziadek by już nie żyli. Zawsze dostępny miły uprzejmy zna się na wszystkim i każdemu pomoże. Polecam każdemu. A co do anonimów jak wam nie pasuje ten PAN DOKTOR to idźcie do Janowskiej ale ja nie znam gorszego lekarza niż ona

Gorszego pediatry nie spotkałam. Dziecko (10msc) bierze zastrzyki i dostało wysypki. Nie wiadomo czy to uczulenie na zastrzyki, ospa czy trzydniowka. Pan doktor nawet nie oglądał dziecka i powiedział że on się na tym nie zna. To na czym się zna PEDIATRA?

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia zna się na leczeniu zawsze stawia odpowiednią diagnozę,poświęca dużo czasu przy wizycie wszystko dokładnie wytłumaczy moim zdaniem to jest prawdziwy lekarz z powołaniem.

moj syn ma 31lat gdyby nie dr pudlo syn by nie zyl w wieku 3miesiecy jedyny lekarz jaki postawil diagnoze

Według mnie to kapłan medycyny,kompetentny,przewidujący,myślący,pewny tego co robi.

Większego naciągacza w życiu nie spotkałem, próbował wmówić nam że nasze dziecko ma skazę białkowa, alergię i problem z bioderkami.Na moje proste i konkretne pytania odpowiadał kretyńskimi pytaniami o informatykach??Kilkakrotnie się powtarzał ,a na koniec wypisał metrową receptę i zainkasował honorarium za swoją "usługę" Następnego dnia poszliśmy do innego lekarza nawiasem mówiąc ordynatora w krośnieńskim szpitalu, który stwierdził, że dziecko się świetnie rozwija i jest nawet o 2 miesiące lepiej rozwinięte niż jej rówieśnicy. Ogólnie mówiąc nie polecam nikomu, a najbardziej mi żal tych naiwnych ludzi, którzy czekali w poczekalni jak my wyszliśmy.

Wspaniały lekarz i człowiek. Dla niego nie ma nieodpowiedniej pory na telefon w sprawie porady lekarskiej. Leczy kompleksowo i pamięta pacjenta i historię jego choroby. Przede wszystkim nie "wzmacnia odporności" tylko leczy z choroby.