dr n. med. Włodzimierz Baranow

Pierwszy raz lekarz nie wyraził przerażenia stanem mojego uzębienia tylko przystąpił do dzieła. Jestem mu za to wdzięczna jak również za całość jego uprzejmego i pełnego życzliwości oraz humoru potraktowania. Ponadto jego diagnoza miała na celu, jak sam na początku powiedział, zaoszczędzenie mojego cierpienia i pieniędzy;) i tak w rzeczywistości było. Cztery lata temu za usunięcie kamienia nazębnego zapłaciłam 220 zł u innej pani doktor (w Łomiankach k. Warszawy), a kiedy wyraziłam zakłopotanie tą ceną, pani się oburzyła. Tu zapłaciłam za wyrwanie zęba i za usunięcie kamienia 180 zł. to chyba jest spora różnica! Panu Doktorowi serdeczne dzięki!!! Ewa S.

Po tym jak był do mnie nie miły to więcej do nie niego nie pójdę!!!!

Po tym jak był do mnie nie miły to więcej do nie niego nie pójdę!!!!

beznadziejny bardzo drogi po wizycie u niego inny dentysta kazal zlozyc mi na niego skarge bo doszlo przez niego do infekcji

Fachowiec i do tego rzeczowy człowiek. Korzystam z Jego usług Tego już ładnych parę lat. Generalnie tylko okresowe przeglądy, bo to co zrobił nie wymagało poprawek. Jestem zadowolony. Moja córka wychodzi z gabinetu uśmiechnięta a ma 12 lat.

Fachowiec i do tego rzeczowy człowiek.
Korzystam z Jego usług Tego już ładnych parę lat.
Moja córka wychodzi z gabinetu uśmiechnięta a ma 12 lat.

Byłem u niego wczoraj bardzo mi pomógł az w 25 min !!

Byłem u niego wczoraj bardzo mi pomógł az w 25 min !!

Od 15 lat ja i moja rodzina korzystam z usług tego Pana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że w tak małym mieście jest taki lekarz i nie trzeba jeździć w razie potrzeby do Gryfic lub do Szczecina.