lekarz Włodzimierz Budzyński

Rewelacyjny lekarz, przemiły człowiek , kompetentny , wzbudzający zaufanie , mający poczucie humoru oraz ogromna wiedzę . Najlepszy w Jarocinie . Polecam !

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam :) bardzo miły, uprzejmy i kompetentny:) Anioł nie człowiek. Właśnie prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Mimo, że ciąża od początku nie była łatwa nie wprowadzał zbędnej paniki. Godny polecenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny z panem doktorem. Wdzięczna Koźminianka :)

Wdzięczna Koźminianka :)

Polecam jak najbardziej dr Budzyńskiego!!dzięki niemu mogę cieszyć się macierzyństwem. Moja ciąża od początku była zagrożona(pierwsza skończyła się poronieniem), parę miesięcy leżałam w łózku na lekach, w międzyczasie złapałam dwie długie grypy-leczone antybiotykami-nad wszsytkiem czuwał dr Budzyński, zawsze w razie jakiś dolegliwości mogłam do niego zadzwonić na komórkę, cierpliwy i zawsze mnie potrafił uspokoić.Zarówno w gabinecie jak i przez telefon cierpliwie tłumaczył zawiłe dla mnie stwierdzenia. Dostałam kontakt od znajomej, której przeprowadził poważną operację-do dziś dobrze sie o nim wypowiada. Ja natomiast poleciłam wizytę koleżance po zajściu w ciąże- również jest bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży.

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek. Dzięki jego natychmiastowej reakcji podczas porodu córka urodziła się w pełni zdrowa. Opieka w czasie ciąży na medal !!!

Polecam specjalistę .Godny zaufania i pełny poświęcenia dla pacjenta .

Polecam specjalistę .Godny zaufania i pełny poświęcenia dla pacjenta .

doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Nie widzi problemu w tym, żeby na wizycie był ze mną mój facet. Tłumaczy nam obojgu i robi to zrozumiałym językiem.

Bardzo dobry lekarz stara się żeby zawsze było jak najlepiej. Martwi się pacjentem i wszystko tłumaczy, człowiek wie co mu jest jak można leczyć itp. Polecam jak najbardziej!!!!

Bardzo bobry lekarz, wyjaśnia wszystko o co się tylko zapyta. Szczegółowo bada, tłumaczy co się dzieje z dzieckiem w czasie ciąży. Spełnia moje oczekiwania.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. W czasie wizyty dokładnie wytłumaczy jeśli jest jakiś problem, odpowie na każde nurtujące pytanie, no i co dość istotne bardzo miły człowiek. Polecam.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny człowiek. Potrafi pomóc.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny człowiek. Potrafi pomóc.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarocin"?

Iwona Udzik

Natalia Lesz

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew
Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1
Przychodnia.