Dr. Cieśla jest super lekarzem. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i stawia trafną diagnozę. Moje hormony wróciły do normy.

Prawdziwy lekarz z powołania, który widzi i leczy pacjenta jako całość, a nie tylko fragment jego ciała. Gorąco polecam

DR Włodzimierz Cieśla, to konkretny rzeczowy lekarz i bardzo dobry diagnosta.Miałam duży problem, zadał właściwe pytanie i skierował mnie na odpowiednie badania, które dały obraz całości.Po badaniu u innego lekarza załamałam się diagnozą pani doktor. Za namową koleżanki poprosiłam dr.W.Cieślę o natychmiastową wizytę i nie sądziłam, że mnie przyjmie. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna panu dr. Włodzimierzowi Cieśli za pomoc.Z wyrazami szacunku dla takich lekarzy miłych, skromnych i kompetentnych. Polecam. Małgorzata

jesli każda wizyta u ginekologa jest dla Ciebie ciężkim przeżyciem,jeśli masz problemy o ktorych ciężko Ci mowic a które nie interesowały Twoich lekarzy to umów się na wizytę do pania doktora.Profesjonalny pod każdym względem,ale przede wszystkim lekarz,który jest dla Ciebie partnerem a nie zarozumiałym ignorantem w białym kitlu.