Ginekolog Sochaczew

Bojowników 59
96-500 Sochaczew

Pani Teresa uratowała mi pierwszą ciąże mam wspaniałą córkę która ma już 17 lat i drugą również mam dzięki niej dwójkę wspaniałych dzieci była przy mnie zawsze prowadziła mnie jak własna mama za rękę kobieta stanowcza a zarazem bardzo miła nie zapomnę jej nigdy

Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr Sławomir Warzęchowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Klinika Alfa
Polna 9
Sochaczew

Dobry, kompetentny, miły i ciepły. Osoby, którym go polecałam również były zadowolone i z prowadzeniem kolejnych ciąż wracały do niego.

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Oceniam bardzo dobrze Pana doktora, zawsze sympatyczny, życzliwy, rozładowuje atmosferę, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie zdziera kasy za wszelką cenę, poświęca tyle czasu ile potrzeba w przeciwieństwie do innej "renomowanej" przychodni w Sochaczewie!

Opinia dodana przez: Wera

Polna 5
96-500 Sochaczew

Bardzo dobry lekarz, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, miły, rzetelny, opanowany, polecam !!!

Klinika Alfa

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor ! Polecam

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor ! Polecam

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Lekarz Ginekolog który przyjmuje swoją pacjentkę w ciąży, która ma krwawienie przepisuje lek pod nazwą "Luteina" i poleca odpoczywać w domu. Ludzie!!!! Omal nie straciłam ciąży, szybko do szpitala i co??? Okazało się, że na usg nawet nie rozpoznał ciąży bliźniaczej. Zdecydowanie nie polecam.

Opinia dodana przez: MissM

Al. 600-lecia 23A/26
96-500 Sochaczew

Tragedia nietolerancji nikomu raz byłam i wsadziła mnie doszpitala z nie wiadomo czym a nic nie bylo

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Przychodzę do niego z wynikami, gdzie mam jeden wskaźnik powyżej 200% normy, a on mi mówi że zdarza się. Nic nie widzi w tym złego. Po obejrzeniu wyników USG ginekologicznego używa sformułowania "macica jak drut". Mało konkretny, nie jest wstanie podjąć żadnej decyzji co do leczenia.

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna
Marszałka Józefa Piłsudskiego 16/2A