Filtruj terminy

Ginekolog Sochaczew

dr n. med. Wojciech Jalowski

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Najlepszy ginekolog w mieście. Wszystko wyjaśnia, uprzejmy, z podejściem do pacjentki. Polecam jak najbardziej

dr Sławomir Warzęchowski

Ginekolog

Klinika Alfa
Polna 9
Sochaczew

Dzięki Panu Ginekologowi zaszłam w ciąże po 2 latach starania... przyjechać do kliniki alfa mogę kiedy tylko chce. Wspaniały, ciepły człowiek. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: M.

dr Bogdan Śliwicki

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Ten lekarz to pomyłka. Przestrzegam przed pójściem do tego pana.... poszłam do niego tylko po skierowanie na usg... na co lekarz odmówił mi jego wystawienia... bo stwierdził, ze coś takiego jak profilaktyka nie istnieje i mam się SAMA BADAĆ - cytuje” jak robiły to amazonki, które wykryły same u siebie guzy. Nie ma żadnych badań profilaktycznych.” Jestem zażenowana podejściem „pana doktora”. Nie mówiąc już o empatii do drugiego człowieka ale ...

lekarz Jerzy Niewiadomski

Ginekolog

Polna 5
96-500 Sochaczew

Bardzo dobry lekarz, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, miły, rzetelny, opanowany, polecam !!!

dr Małgorzata Zalewska

Endokrynolog, Ginekolog

Klinika Alfa

96-500 Sochaczew

Zupełny brak empatii dla pacjenta, który dla pani doktor jest tylko skreślonym krzyżykiem na liście :-) Gdybym nie zadawała pytań, to nic bym się nie dowiedziała. Szkoda pieniążków. Jestem bardzo rozczarowana. Nie polecam!

lekarz Teresa Wierzbicka

Bojowników 59
96-500 Sochaczew

Pani Teresa uratowała mi pierwszą ciąże mam wspaniałą córkę która ma już 17 lat i drugą również mam dzięki niej dwójkę wspaniałych dzieci była przy mnie zawsze prowadziła mnie jak własna mama za rękę kobieta stanowcza a zarazem bardzo miła nie zapomnę jej nigdy
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Bogdan Śliwicki

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Lekarz Ginekolog który przyjmuje swoją pacjentkę w ciąży, która ma krwawienie przepisuje lek pod nazwą "Luteina" i poleca odpoczywać w domu. Ludzie!!!! Omal nie straciłam ciąży, szybko do szpitala i co??? Okazało się, że na usg nawet nie rozpoznał ciąży bliźniaczej. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: MissM

lekarz Maria Gromek-Jaworska

Al. 600-lecia 23A/26
96-500 Sochaczew

Tragedia nietolerancji nikomu raz byłam i wsadziła mnie doszpitala z nie wiadomo czym a nic nie bylo

lekarz Bożena Buczek

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Tragedia.... Przez wielkie T. Wredna, nie rozpoznała NT Ciążowego, cukier też zostawiał wiele do życzenia. Końcówka ciąży a pani z tekstem do mnie... " jest dużo gabinetów można iść do innego" albo taki" nie wiem jak mam do pani mówić pani ciągle płaczę! " yyy halo kobiety w ciąży częściej płaczą tym bardziej jak spotykają takie" MIŁE " OSOBY. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

lekarz Marek Kościuczyk

Przychodnia ALMED
Stefana Żeromskiego 41a
96-500 Sochaczew

Ginekolodzy w mieście Sochaczew