dr n. med. Wojciech Jalowski

Oceniam bardzo dobrze Pana doktora, zawsze sympatyczny, życzliwy, rozładowuje atmosferę, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie zdziera kasy za wszelką cenę, poświęca tyle czasu ile potrzeba w przeciwieństwie do innej "renomowanej" przychodni w Sochaczewie!

Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety takie dają opinie. Skoro wam sie nie podoba to trzeba było zmieniać. Gdyby pan dr byl zly lekarzem nie miał by tylu pacjerek. Ja go chwale i naprawde polecam. Co prawada nie uratował ciąży bo byla wczesna ale z choroby mnie wyleczyl tabletkami choc miałam miec zabieg. Kobiety polecam wam go gorąco i gdybym miała chodzić to tylko do doktora jalowskiego. Pozdrawiam doktorze😊

Moja opinia na temat doktora Jalowskiego jest poniżej krytyki ,rodziłam na jego zmianie zero zainteresowania pacjetką przyszedl porozmawial i poszedl.Pani połozna równiez do niczego jest to A.Dmoch drugi poród odbywał się 19 godzin gzie wody mi odeszły o 9 rano i trzymali mnie do nastepnego dnia do za minute 3 rano jak spadło tetno dziecka do 30 dopiero powstał popłoch ale cóz mi z tego jak dziecko sie urodzilo z sinica i obrzekiem mozgu i pluc dzieki opiece tych państawa lekarza od 19 nie widziałam a polozna zajrzała o 22 gdzie rozwarcie bylo na 7 palcy nic nie robila sobie z tego tylko szyderczo sie smiala jak mowilam ze glowka mi prze to zasmiala sie co kupe ci sie chce ...byl to moj drugi porod wiec wiem jak wyglada porod i parcie.Dziecko niestety zmarło po 4 godz i 25 min taki maja sprzet ze nie mieli czym zaintubowac ale wazniejsze sa papieroski niz czlowiek z bolami cierpiacy i proszacy o cesarke .Fakt jest taki ze byla to niedziela i przed swiatami Bozego Narodzenia wiec zycze temu panstwu by przezywali kiedys podobny bol jak ja ...Nie polecam tego doktora najgorszemu wrogowi....

A ja pana doktora Jalowskiego bardzo polecam.Jest uprzejmy,wytłumaczy. Kiedy poproszę zawsze mnie przyjmie. Chodzę do niego już 2 lata i jeszcze nie spotkałam się żeby był nieuprzejmy. Pozdrawiam😊😊😊

Ja uważam że Doktor Jalowski jest bardzo dobrym lekarzem jest zawsze uśmiechnięty,wesoly,delikatny.Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że Pacjentka wie o co chodzi i napewno nie chodzi mu tylko o kasę bo bardzo często przyjmuje mnie w szpitalu.Każdej Kobiecie bardzo go polecam

Prawdziwy lekarz z kompetencjami. Polecam doktora Jalowskiego jako prowadzącego ciążę. Ja bez żadnego zarzutu w kierunku doktora mam dwie piękne córeczki bliźniaczki i zawsze wszystkim polecam jego osobę.

A ja już nie wiem co myśleć o tym lekarzu byłam dzisiaj na wizycie 8tc na usg stwierdził krwiak 26 na15mm nie wiem co robić nic za wiele nie wytłumaczył. Na ostatniej wizycie było za małe tento dziecka dzisiaj ani słowa. Mam następną wizyte na koniec grudnia. Chyba oszaleje.

Witam dr Jalowski prowadził moją ciążę,miałam problemy z ciśnieniem ,mimo to chciałam rodzić naturalnie.Niestety pojawiły się komplikacje,mój synek, przez położna która w trakcie porodu w ogóle się mną nie interesowała, zaczął tracić tętno.Gdyby nie szybka reakcja doktora i sprzeczka z dr Dałek która nie zgadzała się na cesarkę(5 i w dodatku nieplanowana w tym dniu )to moje dziecko nie urodziło by się żywe.Do końca życia będę wdzięczna doktorowi ,dzięki jego pomocy mam zdrowego synka który pięknie się rozwija i ma już prawie trzy latka.Kolejna ciąża tylko pod opieką dr Jalowskiego.Dziękuje doktorze!!!

Świetny lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Przez PCO miałam problem z zajściem w ciążę. Pan doktor zastosował odpowiednie leczenie i kontrolował efekty przyjmowania leków. Dzięki niemu zaszłam w ciążę bliźniaczą :). Od samego początku byłam pod ścisłą kontrolą i gdy pojawił się problem z miejsca dr Jalowski skierował mnie do szpitala, aby jak najdłużej utrzymać ciążę. Jest to lekarz, który pamięta swoje pacjentki, gdy nie odbiera telefonu zawsze oddzwania. Potrafi w nieskomplikowany sposób wszystko wyjaśnić. Polecam go z czystym sumieniem każdej pacjentce, nie tylko ciężarnej.

Polecam go z czystym sumieniem każdej pacjentce, nie tylko ciężarnej.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o doktorze.Jest miły nie tylko na wizytach prywatnych co niestety często zdarza się u lekarzy.Za to odradzam wszystkim panie ginekolog na odd.położniczym w Sochaczewie, Paierowską,która "rządzi" tym oddziałem,Dałek, Jaworską.Przez Papierowską moja bratowa ledwo uszła z życiem.To osoba bez żadnych uczuć,źle wychowana,do każdego zwraca się po imieniu.Nigdy nie pójdę na wizytę do kobiety ginekologa.