dr n. med. Wojciech Jalowski

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o doktorze.Jest miły nie tylko na wizytach prywatnych co niestety często zdarza się u lekarzy.Za to odradzam wszystkim panie ginekolog na odd.położniczym w Sochaczewie, Paierowską,która "rządzi" tym oddziałem,Dałek, Jaworską.Przez Papierowską moja bratowa ledwo uszła z życiem.To osoba bez żadnych uczuć,źle wychowana,do każdego zwraca się po imieniu.Nigdy nie pójdę na wizytę do kobiety ginekologa.

Witam dr Jalowski prowadził moją ciążę,miałam problemy z ciśnieniem ,mimo to chciałam rodzić naturalnie.Niestety pojawiły się komplikacje,mój synek, przez położna która w trakcie porodu w ogóle się mną nie interesowała, zaczął tracić tętno.Gdyby nie szybka reakcja doktora i sprzeczka z dr Dałek która nie zgadzała się na cesarkę(5 i w dodatku nieplanowana w tym dniu )to moje dziecko nie urodziło by się żywe.Do końca życia będę wdzięczna doktorowi ,dzięki jego pomocy mam zdrowego synka który pięknie się rozwija i ma już prawie trzy latka.Kolejna ciąża tylko pod opieką dr Jalowskiego.Dziękuje doktorze!!!

Dobry lekarz,godny zaufania.Polecam przyszłym mamą.

Dobry lekarz,godny zaufania.Polecam przyszłym mamą.

Przy porodzie poproszony o pomoc przez położną o zobaczenie mnie czy można jakoś pomóc bo poród do końca był naturalnym, ostatecznie po wielu godzinach cesarka, odmówił powiedział że będzie obchód. ps. początek bóli 13 jednego dnia ostateczny poród 10 drugiego dnia

Bardzo miły, sympatyczny i konkretny lekarz. Wszystko rzetelnie i cierpliwie tłumaczy. Szkoda, że do Pana dr nie trafiłam wcześniej :( bo byłam raz i z pewnością wrócę :) poleciłam także koleżance.

Świetny lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Przez PCO miałam problem z zajściem w ciążę. Pan doktor zastosował odpowiednie leczenie i kontrolował efekty przyjmowania leków. Dzięki niemu zaszłam w ciążę bliźniaczą :). Od samego początku byłam pod ścisłą kontrolą i gdy pojawił się problem z miejsca dr Jalowski skierował mnie do szpitala, aby jak najdłużej utrzymać ciążę. Jest to lekarz, który pamięta swoje pacjentki, gdy nie odbiera telefonu zawsze oddzwania. Potrafi w nieskomplikowany sposób wszystko wyjaśnić. Polecam go z czystym sumieniem każdej pacjentce, nie tylko ciężarnej.

Polecam go z czystym sumieniem każdej pacjentce, nie tylko ciężarnej.

Jest bardzo miły i cierpliwy.Jest to lekarz który prowadził moją ciąże. Leczy Mnie od początku.

Pan doktor prowadził moją ciążę,fachowo i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania.Nie nakłaniał do niepotrzebnych,płatnych badań.Był przy porodzie mojego dziecka i dzięki niemu córka urodziła się zdrowa a poród był bez żadnych komplikacji.Polecam go każdej kobiecie która szuka dobrego lekarza ginekologa i położnika,jest miłym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem

Znakomity lekarz, godny polecenia. Miły i wyrozumiały. Na wizycie można poczuc się swobodnie, nie jak u ginekologa. Odpowiada na wszystkie pytania. POLECAM

POLECAM

Nie byłam pacjentką doktora w ciąży a mino tego mój poród pośladkowy odebrał idealnie. Był miły sympatyczny,wszystko wytłumaczył bardzo delikatny opanowany,rzetelny ma podejście do pacjentki.Dziękuje Panie Doktorze