dr n. med. Wojciech Jalowski

Świetny specjalista. Gorąco polecam wszystkim Paniom. Ma dużo cierpliwości, potrafi słuchać i wyciągać wnioski. Pomaga i z drobnymi problemami i z ciążą. Moją prowadził i jestem bardzo zadowolona. Badanie przeprowadza szybko i bez zbędnego narażania pacjentkę na stres. Odpowiada mi jego postawa pod kazdym względem.

Jak dla mnie jest to bardzo dobry ginekolog w Sochaczewie,który nie patrzy jak by tu zarobić na pacjentce tylko jak jej pomóc.Super lekarz

Dzięki jego pomocy przy porodzie,dziś mam zdrowego syna.AŻ boję się myśleć,co by się stało,gdyby go przy mnie nie było...

Lekarz godny polecenia. Bardzo cierpliwy,z szacunkiem traktuje swoje pacjentki.

Lekarz godny polecenia. Bardzo cierpliwy,z szacunkiem traktuje swoje pacjentki.

Być może kompetentny, ale bardzo obcesowy i mało kulturalny, traktuje pacjentów jak niedouczonych idiotów.

Lekarz wspaniały...godny zaufania,specjalista w swojej dziedzinie...Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce i wszystko objaśnia w sposób zrozumiały.Uprzejmy i bardzo kompetentny...Nie wiem czy mogę tak napisać ale dla mnie to lekarz idealny!!!

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA,BYŁAM PACJENTKĄ,MAM DWIE CÓRECZKI,,OBIE CIĄŻE PROWADZIŁ DOK.WOJCIECH JALOWSKI

Polecam każdej kobiecie w ciąży i nie tylko.

Polecam każdej kobiecie w ciąży i nie tylko.

córka w ciąży była zmuszona pojawić się w nocy w szpitalu szukać"fachowej porady",traktowanie pacjentki fatalne,przedmiotowe,wizyta trwała 5 sekund

sprawdziłam wielu lekarzy ale tylko z dr.Jalowskiego jestem zadowolona ,w pełni godny zaufania i polecenia ,ma duże doświadczenie.operacje zleca gdy jest to konieczne ( dr.Wronisz chciał wyciąć mi obydwa jajniki bo miałam duże torbiele) stan zapalny i torbiele udało się rozpędzić farmakologicznie - dzięki dr.Jalowskiemu