lekarz Włodzimierz De Laval

Okulista

Moi drodzy, nie mogę napisać nic pozytywnego na temat tego lekarza. W dniu 20.04.2017r. byłam umówiona na wizytę godzina 18.40 w Wejherowie w centrum Nanice Astra Optyk (na wizytę czekałam dwa miesiące). Do wizyty jednak nie doszło. Pan doktor niestety przybył na miejsce dopiero o godzinie 20.00 za co nie raczył nawet przeprosić oczekujących. Po rozpoczęciu przyjmowania był zajęty załatwianiem pacjentów spoza kolejki. Na każdego interesanta wychodziło około 25 minut więc obliczyłam, że przyjmie mnie około godziny 22.30 jeżeli wcześniej nie zmieni decyzji, że na dziś wystarczy. Nie doczekałam się (nie tylko ja) więc stwierdziłam, że nie ma sensu uczestniczyć w tej farsie. Dodam jeszcze, że wizyta była prywatna i miała dotyczyć badania wzroku mojego syna. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za tą sytuację czy gabinet Astra czy lekarz. Nie interesuje mnie to. Oczekuje profesjonalizmu i godnego traktowania. Nie polecam ani Optyka ani Lekarza Włodzimierza De laval.

Ponad rok temu zatarłam Oko paznokcie.Ból i antybiotyk.I tak do niedawna. Trafiłam do Prof.DeLaval i problem został z okiem rozwiązany. Mam zdrowe Oko. BaRdz serdecznie dziękuję za pomoc.

Cóż ja mogę dodać ? Tu już chyba wszystko napisano .... Dzięki Panu Panie doktorze znowu chce mi sie żyć ,mimo iż mineło już 13 lat ... tu na forum znowu mogę jedynie Panu podziękować ...

Kilka lat temu miałem problem z okiem - zaczerwienienie, rozmyty obraz, niesamowity ból itp. Byłem u kilku fachowców, którzy zapisywali różne maści i inne medykamenty. Nic nie pomagało - wręcz przeciwnie - oko bolało jeszcze bardziej... Od znajomej dostałem namiar na doktora De lavala (wtedy pracował w wejherowskim szpitalu), który po przeprowadzonym wywiadzie (pytał m.in. o stan uzębienia, o przebyte choroby moich rodzicówi i rodzeństwa) zdiagnozował przyczynę moich kłopotów z okiem - zapalenie tęczówki. Zlecił odpowiednie leczenie (iniekcja w oko :)) i stwierdził, że zapalenie tęczówki nie jest spowodowane urazem (jak twierdzili inni lekarze) lecz przyczyna tkwi w kręgosłupie. I miał rację. Po kilku dodatkowych wizytach u innych specjalisów (neurolog, reumatolog) okazało się, że mam ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa).
Od tamtej pory, a minęło już ładnych 10 lat, kłopotów z tęczówką już nie mam. Niestety ZZSK pozostało... i będzie ze mną już do końca.
Reasumując - bardzo dobry konkretny fachowiec, nie traktujący pacjentów jako zło konieczne.
Michał

Polecam dr De Laval! Świetne podejście do pacjenta,nie zbywa jak inni lekarze i potrafi dojść do przyczyny choroby! Świetnie zdiagnozowana toksoplazmoza oczna. Dziękuję !

Wspaniały, sympatyczny a co najważniejsze dzięki Panu doktorowi widzę tak jak widziałam przed chorobą. Polecam z całego serca

Ten lekarz pomógł mojemu dziecku wiele lat temu (synek miał 3 miesiące a obecnie 18- latek)Po jednej wizycie zalecił zabieg w szpitalu ,w którym wówczas pracował.Zajął się moim dzieckiem w sposób profesjonalny i bezinteresowny .Gratuluję Panu dr tak miłych wpisów na Jego temat.Widzę ,ze przez tyle lat dalej został tak dobrym lekarzem i człowiekiem

To jest lekarz z powołania,takich lekarzy jak dr.De laval ze świecą szukać.Właśnie ten wspaniały doktor uratował mi wzrok,gdzie inni tylko potrafili''dobrze''kasować.Jestem pełna szacunku dla tego lekarza.Dziękuje Panie Doktorze.

Dr. De laval zrobił znakomitą robotę z moim okiem po wypadku samochodowym w 2005 roku. Pracował wówczas w wejherowskim szpitalu. Miałem dość poważnie rozcięte okolice brwi, po operacji nie ma prawie śladu. Dla mnie niesamowity specjalista.

bardzo dobry specjalista,wykonane operacje oczu zrobił mi bardzo dobrze i bez problemów ubocznych

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Pl. Kaszubski 1
86-200 Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń
Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk
Gabinet Okulistyczny