lekarz Włodzimierz De Laval

Pan De laval zrobil na mnie bardzo dobre wrażenie Zrobił doskonale operację oka . Ma dla pacjenta czas i cierpliwość.

Kilka lat temu miałem problem z okiem - zaczerwienienie, rozmyty obraz, niesamowity ból itp. Byłem u kilku fachowców, którzy zapisywali różne maści i inne medykamenty. Nic nie pomagało - wręcz przeciwnie - oko bolało jeszcze bardziej... Od znajomej dostałem namiar na doktora De lavala (wtedy pracował w wejherowskim szpitalu), który po przeprowadzonym wywiadzie (pytał m.in. o stan uzębienia, o przebyte choroby moich rodzicówi i rodzeństwa) zdiagnozował przyczynę moich kłopotów z okiem - zapalenie tęczówki. Zlecił odpowiednie leczenie (iniekcja w oko :)) i stwierdził, że zapalenie tęczówki nie jest spowodowane urazem (jak twierdzili inni lekarze) lecz przyczyna tkwi w kręgosłupie. I miał rację. Po kilku dodatkowych wizytach u innych specjalisów (neurolog, reumatolog) okazało się, że mam ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa).
Od tamtej pory, a minęło już ładnych 10 lat, kłopotów z tęczówką już nie mam. Niestety ZZSK pozostało... i będzie ze mną już do końca.
Reasumując - bardzo dobry konkretny fachowiec, nie traktujący pacjentów jako zło konieczne.
Michał

Ten lekarz pomógł mojemu dziecku wiele lat temu (synek miał 3 miesiące a obecnie 18- latek)Po jednej wizycie zalecił zabieg w szpitalu ,w którym wówczas pracował.Zajął się moim dzieckiem w sposób profesjonalny i bezinteresowny .Gratuluję Panu dr tak miłych wpisów na Jego temat.Widzę ,ze przez tyle lat dalej został tak dobrym lekarzem i człowiekiem

Jaka jest mozliwość dostania się na wizytę do doktora de Lavala?? czy przyjmuje gdzie prywatnie? Proszę pomóżcie!!

znakomity lekarz kompleksowo bada wzrok opiekuje się każdym swoim pacjentem

znakomity lekarz kompleksowo bada wzrok opiekuje się każdym swoim pacjentem

Bardzo miły lekarz i przede wszystkim konkretny.Zna się na swojej pracy, a to bardzo wazne

Świetny lekarz jak najwięcej takich lekarzy z takim podejściem do pacjeta.

Świetny lekarz jak najwięcej takich lekarzy z takim podejściem do pacjeta.

Świetny fachowiec,uprzejmy i wyrozumiały w stosunku do pacjentów.

Świetny fachowiec,uprzejmy i wyrozumiały w stosunku do pacjentów.

Nareszcie doczekal sie szpital w Gdyni/ oddzial okulistyczny ordynatora: profesjonalisty w swoim zawodzie, cierpliwego wyrozumialego, nie odczuwa sie zadniej bariery lekarz pacjent.Stary czy mlody jest dla niego tak samo wazny.Przyklad super kompetentnego i przesympatycznego lekarza!!!

Świetny specjalista, który potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć. Jest miły, uprzejmy, a także cierpliwy.