lekarz Włodzimierz Iwaniuk

1,5
1,8
1,7
1,7

Dr Iwaniuk – to jest skandal, że tak nieodpowiedzialna, niekompetentna, nieempatyczna i niedouczona osoba ciągle pracuje w służbie zdrowia. Rok temu miałam w wieku 20-kilku lat wynik TSH powyżej 5 (gdzie norma jest do ok. 4,5 a w moim wieku i stanie wynik nie powinien przekraczać 1). Skierowanie na anty-TPO, no ale samo z siebie TSH przecież nie spadnie – i nie spadło - „być może subkliniczna niedoczynność”. Dopiero konsultacja z innym lekarzem pomogła i przede wszystkim wyjaśniła skąd taki wynik. Nie dziwi mnie fakt, że na swoim profilu w wizytówkach google ma zablokowane opinie – domyślam się jakie by one były, gdyby pacjenci mogli je dodawać. Nie wspomnę już o tym, że wystawił skierowanie na zupełnie inne badanie niż ustaliliśmy na wizycie.

Popieram wcześniejsze opinie, lekarz który nie bada. Na dzień dobry , bez zbadania, tekst w stylu "proszę się cieszyć że nie leży Pan w szpitalu..." dość słabo wygląda. W przypadku żony, zwrócił jej uwagę że zbyt długo opisuje swoje objawy, on niestety nie ma tyle czasu. Nie polecam.

Popieram wcześniejsze opinie, lekarz który nie bada.
dość słabo wygląda.
Nie polecam.

Lekarz który nie bada... a jak bada to z wielką łaską. Odsyła z kwitkiem, a Ty człowieku kończ się w swoim domu. No nie rozumiem po co trzymać takich lekarzy? Dno totalne, wychodzi na to że jak zwykle trzeba szukać specjalisty prywatnie jak chcesz się "wyleczyc"

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i fachowy w tym co robi. Bardzo dobre podejście do pacjenta . Szczerze polecam i dziękuję.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i fachowy w tym co robi.
Bardzo dobre podejście do pacjenta . Szczerze polecam i dziękuję.

lekarz, który nie bada. jak mu powiesz, że chorujesz na chorobę X, to przepisze leki bez badania, wierząc na słowo. gdy poprosiłam go o skierowanie na badania w związku ze złym samopoczuciem ogólnym z wielką łaskę wypisał, a gdy się okazało, że wyszły w porządku, to mial pretensje, że niepotrzebnie zużył kasę na nie. często, z czystej zlośliwości, przepisuje kosmicznie drogie leki, żeby się pacjentowi odechciało chorować. jedyny plus jest taki, że jak się chce uzyskać receptę na jakiś lek albo zwolnienie L4, to wypisuje lekką ręką. Długość jednorazowej wizyty - 5 minut.

lekarz ktory wcale nie bada pacyeta .nigdy nie zbada nie mowiac o cisnieniu jedyna odpowiedz jaka ma na jakie kolwiek dolegliwosci to wtym wieku tak ma byc nie zaleznie ile masz lat .nie zna sie kompletnie nawet sie nie stara .ajak czasem zbada to nawet nie raczy podniesc swoich czterech liter zkrzesla -leniuch.szkoda tylko kasy znfz