Lekarz najlepszy z najlepszych. Wspaniała wiedza godna pozazdroszczenia. Fachowość , kultura, takt w stosunku do chorego i rodziny na wysokim poziomie. Od 8 lat mój mąż żyje dzięki Panu Doktorowi . Perfekcyjna operacja usunięcia całego lewego płuca - nowotwór . Świat zazdrości nam takiego fachowca . W rękach dr Kupisa jesteśmy bezpieczni ! B.J.

Do poprzednich opinii muszę dodać że ma duże poczucie humoru, co zważywszy na stan pacjentów jest bardzo ważnym elementem terapii

Świetny torakochirurg, kompetentny, uprzejmy i rzeczywiście zainteresowany losem pacjenta. Mimo ogromu zajęć poświecił mi nieodpłatnie ponad 1,5 godz. (dwie wizyty) swojego cennego czasu, objaśniając szczegóły przewidzianej do przeprowadzenia operacji. Z wykorzystaniem nowoczesnej techniki wykonał operację możliwie najmniej inwazyjną metodą, której nie zaproponowano mi w innym, uznawanym za renomowany, warszawskim szpitalu. Dwa dni po operacji zaprzestałem stosować leki przeciwbólowe, dzisiaj w miesiąc po opuszczeniu Instytutu GiChP pozostała mi malutka, sześciocentymetrowa, prawie niewidoczna, blizna – dziękuję Panie Doktorze. Gdyby ktoś potrzebował konsultacji świetnego chirurga, to Doktor Włodzimierz Kupis przyjmuje aktualnie również w warszawskiej przychodni ENEL-MED.

Jest "prawą ręką" ordynatora - adiunktem stąd też jest bardzo zapracowany z mojego doświadczenia świetny torakochirurg ma wprawną rękę mimo ogromu zajęć jeśli pacjentowi zależy znajduje także czas aby mu wyjaśnić problem i robi to rzeczowo.Miałam z nim kontakt 4 lata temu - przeprowadzał 2 operacje - sukces - bez komplikacji, ładne blizny aktualnie mam wznowę choroby i jest pomysł na kolejną operację - tyle że aktualnie już radykalne usunięcie organu - potem dalsze leczenie chemio,radioterapia jako leczenie uzupełniające. Rozważam możliwość poddania się takiej operacji ale tylko po uprzedniej konsultacji ...

bez komplikacji, ładne blizny aktualnie mam wznowę choroby i jest pomysł na kolejną operację - tyle że aktualnie już radykalne usunięcie organu - potem dalsze leczenie chemio,radioterapia jako leczenie uzupełniające. Rozważam możliwość poddania się takiej operacji ale tylko po uprzedniej konsultacji i pozytywnej opinii Pana doktora Kupisa ponieważ mam do niego zaufanie bez rozmowy z nim nie poddam się tej operacji

W rocznicę od mojej kolejnej 3 już operacji jaką wykonywał Pan Doktor wszystko jest dobrze - przyjęłam leczenie uzupełniające- chemioterapię- obecnie choroba jest jakby w "uśpieniu" - więc ja cieszę się życiem każdego dnia.Nadal jestem zdania że Pan Doktor to świetny specjalista znany i poważany w środowisku lekarskim jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na tej pracy ma talent do bycia torakochirurgiem - dzięki za tak wiele Panie Doktorze .... pacjentka. Polecam choć wiem że jest bardzo zapracowany. Wiara,wytrwałość, właściwy czas a nade wszystko fachowiec mogą zdziałać wiele. Powodzenia ...

Powodzenia inni chorzy

Bardzo dobry fachowiec. Rzeczowy i życzliwy. Na pytania zawsze odpowiada, nawet te głupie. Stara się poświęcić tyle czasu ile tylko ma. Naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdyby wszyscy byli tacy jak Pan doktor to byłoby świetnie

Bardzo dobry lekarz.Ja swoje płuca,oddałam w ręce Pana doktora i jeżeli zajdzie taka potrzeba zrobię to jeszcze raz.Polecam jak najbardziej.

wspaniały lekarz,ma indywidualne podejście do pacjenta.pokierował mnie.mam cienie okrągłe,bałam się bardzo.doktor mówił,że będzie dobrze.i jest bo to nic powaznego.po wycinku i szwie prawie nie ma śladu.niedługo znów idę porozmawiac co dalej robic.dziękuję Panie doktorze.wierzyłam w to ,co Pan mówił.pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem i człowiekiem.

Kilka lat temu Pan Doktor przeprowadził u mnie skomplikowaną operację usunięcia guza ze śródpiersia. Została mi blizna, ale żyję i to jest najważniejsze. Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo proszę o jakis kontakt do Pana doktora, nr telefonu, gdzie ma gabinet prywatny. Dziekuję

Dziekuję

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Warszawa"?

Kraków
Centrm Onkologii-Instytut