dr n. med. Włodzimierz Łuczyński

Ortopeda, Rehabilitant

Doktor o wyjątkowym podejściu do pacjenta. Już od chwili otworzenia drzwi do gabinetu śledzi zachowanie pacjenta, zwraca uwagę na drobiazgi, mimikę przy wykonywaniu wszelkich ruchów... Widzi więcej, niż chcemy pokazać. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i zauważa szczegóły, które mogły przyczynić się do naszego cierpienia. Cierpliwie prowadzi dialog, tłumacząc przyczyny oraz nakreślając plan leczenia. Bardzo dobry diagnosta. Miałam poczucie, że jestem u lekarza, dla którego medycyna jest Jego życiem i całym światem, a pacjent, w danym momencie, NAJWAŻNIEJSZYM. Mimo innych, oryginalnych zainteresowań, które można zauważyć już od wejścia do Kliniki M.A.S.H. - jest przede wszystkim spokojnym Człowiekiem, lekarzem o wielkim doświadczeniu i wspaniałym wykształceniu medycznym. Oszczędny w serwowaniu "niepotrzebnych" i drogich lekarstw. Z całego serca POLECAM.

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Dzięki fachowości i doświadczeniu już dwukrotnie pomógł mi pozbyć bólu kręgosłupa. Całościowo patrzy na chorego i jest bardzo ludzki w kontakcie z pacjentem. Jego poczucie humoru i trafne komentarze pomagają psychicznie poradzić sobie ze stresem sowodowanym chorobą. A to także pomaga pomaga w terapii. Polecam. AL

Ja nie szukałem lekarza który ma mi się podobać , ma mnie czarować, obiecywać i mamić, on ma być skuteczny. I tak się stało po wizycie u niego. Jego terapia przyniosła b.dobre efekty. A że jest specyficzny? A któż z nas nie jest. W medycynie liczy się efekt, a taki uzyskałem. Andrzej Woźniak

Gdyby tak wszyscy lekarze. Mam do niego pełne zaufanie

Gdyby tak wszyscy lekarze. Mam do niego pełne zaufanie

Super lekarz!!! Bardzo dobry specjalista, z dużą wiedzą medyczną.Konkretny, znający swój fach, wyrozumiały i pomocny. Fantastyczny człowiek. Lucyna.S........a

Fantastyczny człowiek.
Lucyna.S........a

bardzo dziekuje doktorowi jak i pani rechabilitant za pomoc . marek k.

bardzo dziekuje doktorowi jak i pani rechabilitant za pomoc . marek k.

Jest super i jako lekarz i jako człowiek, gorąco polecam

Jest super i jako lekarz i jako człowiek, gorąco polecam

doskonały fachowiec, podejscie do pacjenta wzorowe.Polecam wszystkim. K. Wasilewski

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46