Włodzimierz Rottke

Lekarz ok, ale na prywatnych wizytach nie otrzymałam zapewnienia że przy porodzie będę mogła skorzystać ze znieczulenia zewnątrz-oponowego ( chciałam rodzić w Biskupcu ) - po prostu doktor trochę wciskał mi kit -że mogę żądać, itp. ale nie wiadomo czy dostanę!!! Po wnikliwie przeprowadzonym rozeznaniu wiadomym jest że w Biskupcu lekarze skąpią pacjentkom takiego znieczulenia, dlatego też przeniosłam swoje wizyty ( do końca ciąży )do Olsztyna i to PAŃSTWOWO do Szpitala Wojewódzkiego - dodam że musiałam wykonać niezliczoną ilość badań - oczywiście refundowanych ( czyli odwrotność aniżeli w gabinetach prywatnych ) a na oddziale rodzące pacjentki otrzymują znieczulenie na ŻYCZENIE I TO JEST NORMA- za to płaci NFZ. Ja również takie otrzymałam. Czyli drogie Panie - same to oceńcie. W dzisiejszych czasach Panie Doktorze takie znieczulenie to zwykły standard, a w Biskupcu rodzi się jeszcze jak w średniowieczu. Co za paradoks kiedy idziemy do Stomatologa to każdy panikuje i prosi o znieczulenie- a to tylko ząb, ale jak urodzić dziecko to ZAPOMNIJCIE Drogie Panie. Ciekawa jestem jak załatwiona byłaby sprawa rodzenia dzieci gdyby natura taką przyjemnością obarczyła mężczyzn...??? Pozdrawiam.

Rok temu prowadził moją pierwszą ciążę, która od początku była zagrożona. Lekarz wydawał się bardzo kompetentny, był przemiły i bardzo opiekuńczy. Ciąża jakoś się utrzymywała. Jednak los chciał, że dziecko przyszło na świat 6 tygodni za wcześnie. Rozpętała się paniczna walka o życie mojego dziecka. Bardzo szybki transport do Olsztyna, masa aparatury, leków i respirator. Diagnoza była straszna. Tak zły stan zdrowia mojej kruszynki spowodowały leki przepisane przez doktora na powstrzymanie skurczów.

Lekarz,który sprawił,że w 5 m-cu ciąży czułam się jak "coś" nie ktoś.Człowiek,dla którego nieważne jest zdrowie kobiety w ciąży,ale Jego godziny pracy. Mimo że przychodnia czynna była do 15 po godzinie 12 nie mógł wykonać badania ponieważ " ja pracuję już na oddziale".Dla mnie niestety to nie jest wytłumaczenie. To jak się zachował pozostawia wiele do życzenia(tak wiem,to nie jest koncert życzeń). Na pewno nie jest lekarzem z powołania. Mam nadzieję,że ludzie się zmieniają.Pozdrawiam.

Jeden z NAJLEPSZYCH LEKARZY ginekologow-położników jakich znam.Bardzo miły i kompetentny.Doskonale przygotowany,ma wspaniałe podejście do pacjentki.Zawsze uśmiechnięty i spokojny.Prawdziwy lekarz z powołania.Pozdrawiam-Tak trzymać Panie Doktorze!

przyjmował mnie z poronieniem do szpitala i było ok a kiedy przyszłam z ciążą potraktował jak przedmiot nie wiem z czym lepiej trafić do lekarza z krwotokiem czy ciążą

Mam 35 lat. Syna, dzięki doktorowi urodziłam prawie 13 lat temu, dwa lata później przyszła na świat Oleńka. Jak rodził się synek, doktor przyjechał z konferencji w Poznaniu żeby być z nami. Wesoły, wiedzę miał już wtedy niesamowitą. Moje dzieci są zdrowe, silne i śliczne, ponieważ opiekę miały wzorową!!!

Najlepszy lekarz u jakiego bylam :) POLECAM !! !! !! Naprawde WARTO !! !! !!

Najlepszy lekarz u jakiego bylam :) POLECAM !! !! !! Naprawde WARTO !! !! !!

super lekarz:! Prowadził moją pierwszą ciąże i był też przy porodzie 7 miesięcy temu:)

Chodziłam do niego z zagrożoną ciążą,donosiłam ja szczęśliwie do końca,mogłam dzwonić do niego z każdą wątpliwością i zawsze udzielił rady bądź przyjmował na wizytę,polecam zna się na tym co robi i zawsze chętnie pomoże pozdrawaim

Polecam:) teraz jestem 2 raz w ciąży i Dr. Rottke jest lekarzem prowadzącym i jestem bardzo zadowolona:)