dr n. med. Włodzimierz Skorupski

Kardiolog

Lekarz ze wszech miar godny polecenia, o szerokiej gamie kompetencji, po prostu jeden z niewielu znakomitych specjalistów chorób serca.

Jestem pacjentem od kilku lat. Pan doktor jest specjalistą o najwyższych kwalifikacjach jako lekarz i człowiek. Wytłumaczył mi przypuszczalne przyczyny mojej choroby oraz sposób leczenia. Polecam innym pacjentom. Oby więcej takich Lekarzy.

UPRZEJMY I BARDZO KOMUNIKATYWNY PRAWDZIWY DOKTOR ZNAJĄCY SWOJE RZEMIOSŁO

UPRZEJMY I BARDZO KOMUNIKATYWNY PRAWDZIWY DOKTOR ZNAJĄCY SWOJE RZEMIOSŁO

Miałem przyjemność być leczony klinicznie przez Pana dr nauk med.Skorupskiego,wielki szacunek i polecam innym pacjentom.

Bardzo dobry lekarz. Uratował mego ojca z zawłu, za co z całego serca mu dziękuję

B. dobry specjalista. Bardzo uprzejmy człowiek. Rzadko ale zdarza się, że omylny. To raczej z przepracowania. Gabinet znakomicie wyposażony. Niestey wizty bardzo się przdłużają więc umówiona godzina to raczej fikcja. Niemniej warto być pod opieka tego lekarza.

Jest profesjonalistom w swoim zawodzie,bardzo miły,dużo tłumaczy o chorobie,sposobie leczenia i zalecenia.Polecam Tego specjalistę.

wypisuje chętnie recepty,ale po zawale jestem u niego raz na pół roku,,bo pracuje w szpitalu do którego kieruje

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Poznań"?

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań
Szpital ZOZ Nowe Miasto
ul. Kurlandzka 1
Poznań
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań