lekarz Włodzimierz Stolarczyk

prowadzil mi dwie ciąże i w obu przypadkach sprawdzil sie w 100%. nie ciągnie kasy z pacjentek i nie czeka się godzinami w kolejkach. bardzo mily i kompetentny lekarz. polecam

Nie mam do niego zaufania po pierwszej ciazy ,byl przy porodzie zostawil mi gaze,o malo nie skaczylo sie to zakazeniem,bardzo cierpialam nie polecam ,chociaz nikt nie jest nieomylny

jestem w 14 tygodniu ciąży. ten lekarz mile mnie zaskoczył, gdyż chciałam chodzić do niego prywatnie, ponieważ to moje pierwsze dziecko.Na pierwszej prywatnej wizycie lekarz ten kazał mi jednak przychodzić do siebie państwowo do szpitala.drugi plus jest taki, że daje zwolnienie lekarskie na 4 tygodnie. poleciła mi go znajoma, która prowadziła z nim swoją CIĄŻE I była z niego zadowolona.

Dobry lekarz, chociaż czasami ma humory. Ale operuje chyba dobrze, bo ja miałam cesarskie cięcie i wszystko dobrze sie zrosło. prawie nic nie bolało, goiło się szybko. dziękuję;)