dr Włodzimierz Woszczyna

Bardzo miły i sympatyczny. Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona. Polecam wszystkim tego lekarza.

naprawde super lekarz zaufany,prowadził moja ciąze oraz jak miałam wstydliwa chorobe wyleczył polecam w 100%

jest super, czułam sie u niego swobodnie zajął sie mna bardzo dokladnie naprawde bardzo w porządku. POLECAM

poprostu rewelacyjny od poczatku ciazy chodze do niego polecam wszystkim

poprostu rewelacyjny od poczatku ciazy chodze do niego polecam wszystkim

Wspaniały lekarz. Potrafi w zrozumiały sposób odpowiedzieć na pytania. Jest cierpliwy dokładnie słucha co mówi pacjetka.

Ten lekarz jest po prostu świetny. Chodzę do niego od 14 lat. U niego byłam na pierwszej kontrolnej wizycie jako nastolatka. Zajął się mną bardzo troskliwie. Odpowiedział na szereg pytać z ogromną cierpliwością. Bardzo dokładnie i szczegółowo robi badania. Jest bardzo kompetentny, zawsze do dyspozycji. Ma ogromną fachową wiedzę. Polecam;)

Przygotowania do mojej ciąży wiązały się również z wyborem odpowiedniego lekarza-ginekologa. Dzięki opiniom na tej stronie dotarłam bezproblemowo do Włodzimierza Woszczyny i to był bardzo dobry wybór. Jest to lekarz kompetentny, odpowiadający na pytania, dostrzegający zatroskanie pacjenki, miły, z poczuciem humoru i zawsze na początku wizyty zadający pytanie"co słychać" i naprawdę słucha co do niego pacjentka mówi...Kieruje na wszystkie badania (które wykonuje się w laboratorium obok gabinetu)i dobrze je interpretuje.Można chodzić na NFZ lub prywatnie...w dogodnych godzinach.Poświęca dużo czasu pacjentce i jest naprawdę miłym i kompetentnym ginekologiem. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to polecam.

Chodzę do doktora Woszczyna blisko 2 lata. Miałam problem z zajściem w ciąże z powodu nieregularnych cyklów i pewnych innych problemów. Poprzednia pani doktor do której chodziłam (niestety nie pamiętam już jej nazwiska) kiedy mówiłam jej o różnych trapiących dolegliwościach mówiła, że sobie wmawiam ;/ Pan doktor mnie wyleczył i zaszłam w ciąże którą teraz prowadzi. Jestem w 7 miesącu i jak dotąd (odpukać) nie było żadnych problemów ze mną i dzidzią :) Pan doktor jest naprawdę nie tylko kompetentnym lekarzem ale też przemiłym człowiekiem, z poczuciem humoru i odpowiednim podejściem do pacjentki. Naprawdę polecam!!!