lekarz Wojciech Abrahamowicz

2,6
2,2
1,8

Podczas porodu wykazuje brak kultury i empatii, pacjentkę w trudnych chwilach raczy komentarzami pt. Pani nie powinna mieć dzieci skoro nie wie pani że poród boli, proszę nie jęczeć, proszę się uciszyć itp. W tych czasach zachowanie nie do pomyślenia

Jestem stałą pacjentką Pana Abrahamowicza od ponad 10 - ciu lat, lekarz uprzejmy, konkretny, sam proponuje wszelkie profilaktyczne badania, a wszystkie moje schorzenia zostały prawidłowo zdiagnozowane i wyleczone, dobór leków ze staranną konsultacja. Polecam.

W najgorszych chwilach dla pacjentki lekarz nie potrafi powstrzymać swoich głupich komentarzy w kierunku pacjentki, niemiły, bez serca, nie polecam.

Kultura w wykonaniu to pojęcie dla niego zupełnie obce, ordynarne zachowanie i nieuprzejmość ze strony tej osoby, ponieważ nie zamierzam używać zwrotów grzecznościowych jest okropna. Osoba która przyjmuje w szpitalu ogólnodostępnym niby po studiach wyższych powinna wykazywać chociaż krztę kultury osobistej. Jest to zjawisko niedorzeczne i nie życzę nikomu spotkania, bo inaczej nazwać jak czyste chamstwo tego nie mogę, i nie życzę nikomu. Sama tez wykonuje zawód medyczny, i tak potraktować nikogo bym nie potrafiła, niby pacjent powinien byc najważniejszy...

To jest postać niezwykła.Nonszalancki facet, bardzo pewny siebie, kpiący sobie z pacjentek.Jak wyczuje kasę to obedrze ze skóry zapraszając na wizytę prywatną.Rozpoczęłam od wizyty na NFZ.Na pierwszej wizycie nie zjawił się w ogóle nikogo nie informując ( np.swojego przełożonego), a kobiety czekały do 4 godzin bez informacji na korytarzu.Wizyta została przełożona na tydzień później.Po tygodniu otrzymałam telefon z recepcji z Samedu,że znowu nie będzie Abrahamowicza i przekładają mnie na kolejny tydzień.Kiedy doszło do terminu wizyty w końcu - czekałam na korytarzu 4,5 godziny z tragicznymi wynikami badań, po czym wizyta polegała na tym,że lek.zbadał mnie ręką i powiedział,że wszystko ok, a na wyniki popatrzył i powiedział,że nic nie widzi tutaj niepokojącego, po czym zaprosił na wizytę prywatną!zbulwersowany na dodatek jak ja mogę nie wiedzieć , gdzie on mieszka .nie ma co, pełen profesjonalizm ha ha.Nie polecam nabijać Wojtusiowi cwaniakowi kieszeni i tracić czasu na wizyty na NFZ.A dr Swaickiemu polecam uważniej dobierać personel do swojej klinki.