lekarz Wojciech Baran

Hematolog

Trafiłem do wspaniałego lekarza, zajął się mną i wytłumaczył potrzebę kolejnych kroków diagnozy i leczenia. Zracjonalizował mój sposób widzenia choroby, wiemo co i jak mam walczyc. Dziekuję

Nic nie zrobił jak umierał mi ojciec!!!

Nic nie zrobił jak umierał mi ojciec!!!

Kiedy dziesięć lat temu dowiedziałem się,że żona zachorowała na ostrą białaczkę,pomyślałem... to już koniec,świat zawalił się pod nami w jednej chwili.Pomyślałem...to nie może być prawda!...a jednak!!! Na całe szczęście,Bóg postawił na naszej drodze dr W.Barana z gdańskiej Akademii Medycznej,który swą ciężką pracą,osobowością i profesjonalizmem zaczął leczyć moją żonę na oddziale hematologii.Kontakt z takim lekarzem przywracał nam wiarę w powodzenie leczenia i powrót do normalnego życia. Pan doktor to najlepszy specjalista,szczery,konkretny,walczący o dobro pacjenta i szukający najlepszych rozwiązań w procesie leczenia.Jest to wspaniały i serdeczny człowiek,przepełniony niezwykle pozytywną energią,dający choremu siłę ...

Pan doktor to najlepszy specjalista,szczery,konkretny,walczący o dobro pacjenta i szukający najlepszych rozwiązań w procesie leczenia.Jest to wspaniały i serdeczny człowiek,przepełniony niezwykle pozytywną energią,dający choremu siłę do dalszego życia i walki z chorobą.Rzeczowe wyjaśnienia i rozmowa z panem doktorem sprawia,że pacjent nabiera zaufania i łatwiej przyjmuje to trudne leczenie i wszelkie ograniczenia z tym związane.Jest to lekarz bardzo zaangażowany w pracę,którą wykonuje.W sytuacjach krytycznych jest niezastąpiony a jego spokój i opanowanie oraz wiara dają siłę do dalszego leczenia.
Pan doktor jest zawsze profesjonalny,podchodzący indywidualnie do każdego pacjenta,udziela fachowych i konkretnych odpowiedzi.Jego wiedza,doświadczenie i zaangażowanie sprawiły,że otrzymałem od PANA DOKTORA dar bezcenny.
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE za uratowanie mojej żony,to dzięki PANU wróciłem do normalnego życia!!!To pan nauczył mnie,że nigdy nie trzeba tracić nadziei...jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!
Gorące podziękowania składam również całemu zespołowi lekarzy pracujących w Klinice hematologii Gdańskiej Akademii Medycznej z panem profesorem A.Hellmannem na czele.

Andrzej S

Dziękuję Bogu,że trafiłam na pana doktora,gdy zachorowałam na tą straszną chorobę.To dzięki panu doktorowi przeszłam tak trudne i ciężkie leczenie.Bez wsparcia i profesjonalizmu pana doktora,nie dałabym rady.W wielu najtrudniejszych chwilach swojej choroby mogłam zawsze liczyć na słowa otuchy dające mi siłę do dalszej walki.Pan doktor jest zawsze pełen wiary a jego profesjonalizm w pracy tym bardziej dodaje mi sił.Zawsze bez większego namysłu potrafi wybrać odpowiednią metodę leczenia.Jest po prostu najlepszy w swym hematologicznym leczeniu.To świetny specjalista,wspaniały fachowiec,bez reszty zaangażowany w leczenie pacjenta. Mimo,że od dłuższego czasu jestem pod stałą kontrolą ...

Mimo,że od dłuższego czasu jestem pod stałą kontrolą pana doktora i od leczenia minęło sporo czasu wciąż są takie dni kiedy myślę o panu doktorze bardzo mocno i ciepło.Nie chciałabym być banalna,ale jeżeli można mówić,że coś jest darem od Boga,to umiejętności pana doktora mieszczą się właśnie w tej kategorii.
Bardzo długo byłam pacjętką pana doktora na oddziale hematologii w gdańskiej Akademii Medycznej a tym samym byłam świadkiem jak wspaniały,skromny i ujmujący jest to człowiek.Składam więc panu doktorowi wyrazy podziękowania,szacunku i sympatii i zawsze kiedy rozmawiam o moim obecnym zdrowiu podkreślam,że to właśnie PANU DOKTOROWI zawdzięczam to,że żyję.To dzięki Panu cieszę się teraz z każdego dnia i patrzę jak dorasta mój dziesięcioletni syn.
JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE-ZA WSZYSTKO...TO DZIĘKI PANU ŻYJĘ !!!

...oddana pacjentka z Torunia .

Byłam u niego i tak nie zabardzo mi podszedł osobiscie wole dr Knopinska-Posłuszny

Świetny hematolog! Przyjmuje w AM w Gdańsku. Zaangażowany, ciepły, po prostu pełen profesjonalizm