dr n. med. Wojciech Biskup

Internista, Kardiolog

Nie polecam. Zgłosiłam się z bólem w klatce piersiowej, który nasila się podczas wysiłku. Lekarz tylko zmierzył ciśnienie. Nie wykonał żadnych innych badań.

Wspaniały specjalista, z ogromną fachowościa i oddaniem dla pacjentów. Pomógł mi, wielu moim znajomym i rodzinie. Wiemy że zawsze możemy na niego liczyć. Jego diagnoza i leczenie zawsze jest skuteczne. Działa zdecydowanie i konkretnie co wynika z jego ogromnej wiedzy i kompetencji. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam doktora Biskupa , szczególnie do trudnych przypadków.

Wizyta z reguły nie trwa długo, ale leczenie jest skuteczne, a to najważniejsze. Nie muszę już tułać się od lekarza do lekarza. Dr Biskup oprócz specjalizacji z kardiologii, ma też specjalizację z chorób wewnętrznych i widać, że naprawdę się na tym zna, nie było problemu, na który doktor nie znalazłby rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam.

Lekarz zrobił badanie, w kartę włożył bez opisu. Spóźnia się na wizyty. Ignoranckie podejście do pacjenta. Umówiona wizyta na 10:30 (wizyta prywatna), łaskawie pojawił się po 40 minutach.

Super lekarz pod każdym względem. kompetentny, rzeczowy bardzo dobry fachowiec. Wielokrotnie pomógł mnie i mojej rodzinie .

chciwy na pieniadze, nei wyjasna leczenia ani choroby

chciwy na pieniadze, nei wyjasna leczenia ani choroby