lekarz Wojciech Bożydar Czerniawski

Ja również po bardzo dobrych pozytywnych komentarzach o tym lekarzu przechodziłam całą ciążę do tego ginekologa płacąc nie potrzebnie pieniądze.Miałam wrażenie że chodzi tylko o pieniądze a nie o to co się będzie ze mną i dzidziusiem działo,dodatkowo niepotrzebne wizyty 2 dni przed porodem i ciągnięcie od pacjentki ile się tylko da!Lekarz który obiecuje cała ciąże cesarkę bo twierdzi ze nie urodzę sama a kiedy przyszło co do czego stwierdził że niczego takiego nie mówił. Wszystko może byłoby i dobrze ale do momentu porodu kiedy leżałam w szpitalu czułam się olewana i traktowana jak powietrze.Lekarz który na oddziale nie ma swojego zdania tylko wszystko musi przejść przez ordynatora jest nie przyjemne.Zostałam wymęczona siłami natury przez 2 dni w końcu zrobiono mi z łaską cesarkę dzięki znajomości.. ale okazało się ze mogłoby dojść do tragedii ponieważ dziecko było owinięte pępowiną,gdybym rodziła naturalnie pewnie nie skończyłoby się to dobrze.. lekarz tego nie stwierdził gdzie w dzisiejszych czasach są takie technologie ze widać wszystko jak na dłoni. Ale nie tylko pępowina..również bakterie w moczu które okazały się szkodliwe dla dziecka i leżało w sali obserwacyjnej co było bardzo przykrym doświadczeniem. Wiec drogie Panie nie kierujcie się tym ze lekarz jest przystojny ważne aby był dobrym lekarzem opiekuńczym,delikatnym i starającym się aby pacjentka czuła się bezpieczna kiedy dochodzi do porodu i nie lekceważył pewnych spraw.

Polecam serdecznie! Doktor jest cierpliwy, delikatny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy a do tego wprowadza miłą atmosferę. Świetny lekarz:) Anna Lubowińska

Anna Lubowińska

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Maja

Rewelacyjny lekarz, gdyby więcej było lekarzy z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta to nasza służba zdrowia na pewno by na tym skorzystała. Profesjonalista w każdym calu! A do tego bardzo uprzejmy miły i troszczący się o pacjenta. Nie zamienię doktora na żadnego innego:)

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Ogromna wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Zdecydowanie polecam.

Lekarz FANTASTYCZNY! Sądziłam, że tacy są tylko w serialach - myliłam się: empatyczny, pomocny, życzliwy i bardzo delikatny w badaniu. Cieszę się, że choć nie napoczatku, ale dopiero w 7.miesiącu ciąży odwiedziłama Pana Doktora to i tak wiem, że było warto! Dziekuję jeszcze raz za zaanagażowanie i pomoc przy narodzinach mojego Synka oraz życzliwość podczas pobytu w szpitalu;-) Agata & Adaś

Półtora roku temu urodziłam dziecko, fakt ze nie chodziłam do dr tylko do innego. ale po porodzie postanowiłam pójść i jestem bardzo zadowolona.Jest lekarzem bardzo komunikatywnym,duzo tłumaczyWiem, że już bede do niego chodziła. Naprawde polecam

Doskonały Lekarz - Profesjonalista. Prowadził moją ciążę, która nie należała to łatwych, poświęcił się jej w 100%, poświęcił mi bardzo dużo czasu, wspaniały kontakt zarówno z pacjentką jak i przyszłym tatusiem. Mój Synek urodził się przez cesarskie cięcie (które przeprowadził Pan Wojtek) i jest zdrowym i silnym Chłopczykiem, a to wszystko dzięki DR WOJTKOWI CZERNIAWSKIEMU. Dziękujemy za wszystko Doktorze!

Lekarz rewelacja,prowadził mnie od poczatku ciąży do samego konca,zawsze mogłam liczyc na pomoc i opinie.Duzo pomógł mi po porodzie który nie był łatwy naprawde godny polecenia!!Dziekuje doktorze.Nina

Nie ma co się rozpisywać... polecam każdej kobiecie ;-)

Nie ma co się rozpisywać... polecam każdej kobiecie ;-)