lekarz Wojciech Bychawskilekarz Wojciech Bychawski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Konsultacje prywatne: tel. ...

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Konsultacje prywatne: tel. do rejestracji 501 096 662, 91 4554604 do 15.00
Kolejność wizyt zgodnie z kolejką na miejscu

Konsultacje na NFZ: tel.
91 4612 130
Codziennie: 9:00 — 13:00
Rejestracja:
7:30 — 15:00

Ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa-chirurga oraz wnikliwe podejście do diagnozy pacjenta, zapewniają skuteczność w leczeniu schorzeń związanych z moją specjalizacją.

Zapraszam na konsultacje specjalistyczne z zakresu urologii do gabinetów na prawobrzeżu
i lewobrzeżu Szczecina - również konsultacje urologiczne dla dzieci.

W roku 1975 ukończyłem wydział lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Doświadczenie i solidną praktykę zdobyłem pracując w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie oraz prowadząc przez wiele lat własne gabinety lekarskie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Ultrasonograficznego. Regularnie uczestniczę w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach urologicznych, dzięki którym na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod diagnostyki i
leczenia.

Oferuję także badania z zakresu medycyny pracy wraz z pakietami nielimitowanego dostępu do specjalistów.

Do swojej pracy podchodzę z ogromną pasją.

Zapraszam na wizyty. Chętnie wysłucham i pomogę.

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Bychawskiego. Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa, odczucia całkowicie pozytywne, kompetentny, uprzejmy i konkretny człowiek. Do ej pory od każdego lekarza wychodziłam z odmową leczenia nazywając mnie 'trudnym pacjentem". a pan doktor podjął to wyzwanie. Polecam

Wspaniały konkretny i empatyczny lekarz . W spokojny i zrozumiały sposób wyjaśni i rozwiewa wszelkie wątpliwości . Moje nerwy i emocje związane ze zbliżająca się operacja zostały zminimalizowane nielal do zera . Gorąco polecam :)

Byłem u kilku urologów i żaden nie zauważył tego co Pan Wojciech. Jestem zadowolony z opieki. Pan doktor ma dobry kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko, wyjaśnia. Polecam tego urologa.

Polecam tego urologa. Wizyta odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor miły i uprzejmy, słucha pacjenta i szuka skutecznych metod leczenia. Na miejscu wykonał także USG. Co ważne, przekazuje wyczerpujące informacje i jasne zalecenia odnośnie dalszego postępowania.

wspaniały człowiek - po prostu jest taki jaki powinien być prawdziwy lekarz

wspaniały człowiek - po prostu jest taki jaki powinien być prawdziwy lekarz

Bardzo doświadzcony urolog,skuteczny.bardzo dobry diagnosta,bardzo mi pomógł

Bardzo doświadzcony urolog,skuteczny.bardzo dobry diagnosta,bardzo mi pomógł

Urolog z duuzym doświadczeniem i wiedzą,wnikliwie i rzeczowo konsultuje pacjentow