Wojciech Dejewski

2,9
2,2
2,1
2,5

Pan Doktor wyleczył u mnie uporczywy, silny trądzik (chorobą były dotknięte plecy, dekolt, ramiona, twarz, a nawet część lędźwiowa kręgosłupa i pośladki). Poprawił się także stan skóry głowy, bowiem dokuczał mi ogromny łojotok. Zalecił mi najpierw kurację antybiotykową (dwukrotnie) a następnie leczenie izotretinoiną (u mnie był to IZOTEK). Otrzymywałam od Pana Doktora skierowania na badanie krwi i moczu. Rzeczywiście życie bez trądziku jest inne:) Jednakże Pan Doktor jest, powiedzmy, mało sympatyczny, czasem nawet odburknie, wielokrotnie miałam wrażenie, że jest zniecierpliwiony moimi pytaniami czy też pewnymi wątpliwościami, który miały prawo pojawić ...

Jednakże Pan Doktor jest, powiedzmy, mało sympatyczny, czasem nawet odburknie, wielokrotnie miałam wrażenie, że jest zniecierpliwiony moimi pytaniami czy też pewnymi wątpliwościami, który miały prawo pojawić się podczas poważnej kuracji. Traktował mnie pośpiesznie, nie obejrzał skóry, gdy sama go o to nie poprosiłam. Niektóre wizyty polegały na zapytaniu, jak się czuję, ekspresowym wypisaniu recepty - i do widzenia. Miałam sporo pytań, ale później ich nie zadawałam, bo nie chciałam "zamęczać" lekarza. Myślę, że jednak byłam przewrażliwiona na punkcie swego schorzenia, dlatego też tak to wszystko odbierałam. Jeśli ktoś chce wyleczyć trądzik i nie zależy mu na miłym potraktowaniu, to ok - polecam. Jeśli zaś oczekuje się od lekarza wsparcia, empatii, czasu na rozmowę...to Dr Dejewski nie spełni owych życzeń:(

Polecam tego lekarza!!!Wcześniej chodziłam do innych lekarzy i każdy przepisywał mi tabletki,które mało co pomagały i zaden nie potrafił mi opowiedzieć histori mojej choroby.Ten lekarz poświęcił mi sporo czasu i wytłumaczył mi moją chorobę.Leki które mi przepisał(papki,płyny itp.)trudno było dostać w aptekach,bo to na specjalne zamówienie i nie za bardzo ładnie pachniały,ale w 100 % wyleczyły mi chorobę.Lekarz miły i konkretny;)

Niestety pan doktor nie był w stanie stwierdzić co mi dolega, a przypisane, przypuszczam w ciemno leki dodatkowo pogorszyły stan mojej skóry. Nie polecam.

Poszedłem do doktora prywatnie, rzucił okiem na miejsce chorobowe i w 3 sekundy wystawił diagnozę. wypisał 2 maści i tabletki. Po 3 miesiącach od wizyty nic się nie zmieniło mimo ścisłego stosowania się do zaleceń doktora, choroba nie ustąpiła. Odradzam tego lekarza.

niby mi pomógł ale prócz opryszczki nie wyleczył niczego do końca, plusem jest fakt że wizyta ma 7 tygodniową ważność ( jeżeli coś jest nie tak z powodu leków lub stan chorobowy się pogarsza można w ciągu 7 dni przychodzić kilkakrotnie nie płacąc kolejny raz za wizytę)