Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.

Lekarz z powołania - każdy powinien taki być i na nim się wzorować. Przede wszystkim - stosunek do pacjenta, to podstawa. Potrafi wytłumaczyć przyczyny choroby, potrzebę leczenia i jego przebieg, jeszcze przed faktem. 14.04.1988 - w prezencie dostałam od niego drugie życie - żyję od 21 lat po całkowitej resekcji żołądka. I żyję! Dziękuję Panie Doktorze Danuta Niwczyk

Dziękuję Panie Doktorze

Danuta Niwczyk

Byłam dzisiaj u Pana Wojciecha. Jest super! Miły, sympatyczny, wesoły:) Polecam!!! Aga

Byłam dzisiaj u Pana Wojciecha. Jest super! Miły, sympatyczny, wesoły:)
Polecam!!!
Aga

niesamowicie empatyczny lekarz, z ludzkim podejsciem do pacjenta.genialny , kompetentny!

Świetny pod każdym względem, bardzo kompetentny lekarz, a poza tym miły i ciepły człowiek. Widać, że ma ogromne doświadczenie w swoim zawodzie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław