lekarz Wojciech Duźniak

Urolog

1,4
1,7
1,3

Pan Doktor leczy mojego tatę już długo, ostatnio bywam z nim na wizytach, chciałam napisać, że mam troszkę inne zdanie o Doktorze. Bardzo szybko wykrył u taty guza, dzięki temu udało się błyskawicznie zareagować i pokonać chorobę . Widziałam w jego działaniu wielką rzetelność i dokładność, potrafił kilka razy powtarzać badanie, by wszystko dokładnie sprawdzić. Jestem mu bardzo wdzięczna, myślę, że zajął się moim tatą doskonale.

Masakra. Nieuprzejmy i niekompetentny. Ze złości chciał mnie cewnikować aby sprawić ból i ukarać za to, że się odzywam a potem 3 innych urologów nie widziało zasadnosci takiego zabiegu. Omijać szkodników szerokim łukiem jak chcesz być zdrownym

Poświęcony czas pacjentowi - zero!!! Czy godny polecenia? - Absolutnie nie!!! Tłumaczenie choroby i leczenia? - Jeśli wrzeszczenie na pacjenta jest jego sposobem na tłumaczenie... Kompleksowość podejścia - 0 Uprzejmość??? - Ten człowiek musiałby poczytać w słowniku definicję tego słowa!

Poświęcony czas pacjentowi - zero!!!
Czy godny polecenia? - Absolutnie nie!!!
Kompleksowość podejścia - 0
Uprzejmość??? - Ten człowiek musiałby poczytać w słowniku definicję tego słowa!

Witam, niestety jest to moja pierwsza opinia jaką wystawiam, ponieważ nie mogę przejść obok takiego chamstwa obojętnie. Podczas wizyty lekarz olewa pacjenta, praktycznie pacjent tak jakby był powietrzem, pod koniec gdy już wychodziłem chciałem jeszcze coś dopytać i odzew był jeden - zobaczyłem ironiczny uśmiech i towarzyszące chamskie odpowiedzi na pytania. UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Byłem pierwszy i ostatni raz u tego lekarza. Przedmiotowe podejście do pacjenta, wizyta z NFZ która notabene nie jest wizyta darmową, średnia u tego specjalisty wizyta w ręku na zegarku trwa około 3-5min 9 raczej wszyscy nie ida po receptę. W moim przypadku była nie dłużej nie więcej jak 10min , zaznaczam pierwsza wizyta ze wszystkim. Na jakiekolwiek pytanie , proszę poczekać " teraz spisuje wyniki" po badaniu i wypisaniu recepty na pytanie: i co mi dolega : krótka diagnoza dwa słowa i to wszystko. Podałem na co choruję i czy wskazany lek ma skutki uboczne to na odp. mam sobie przeczytać ulotkę???. Przepisanie recepty dziękuje do widzenia. Jeśli tak mają wyglądać pierwsze wizyty u specjalisty co ja szczerze dziękuje , szkoda skierowania STANOWCZO NIE POLECAM

Bardzo niemiły człowiek!!! mój dziadek po wizycie u niego przyjechał załamany, rece mu sie trzesly..Potraktował go gorzej niż psa!!! Omijać szerokim łukiem !!!!!

Byłam u lekarza z babcią. Tak ja byłam. Moja babcia nie umiała w jednym zdaniu zawrzeć problemu z którym przyszła, więc kazał jej wyjść z gabinetu i poprosić mnie, abym weszła i mu to szybciej wytłumaczyła. Już to jest naganne, ale na tym nie poprzestał. Stwierdził, że mojej babci dolega co innego niż mówi. Nie wiem na jakiej podstawie, istny cyrk. Jak moja babcia chciała nieśmiało zabrać głos, huknął na nią: "nie będziemy się przekrzykiwać!" Bezczelny, chamski, niekulturalny. Na temat kompetencji medycznych nie mogę się wypowiedzieć, bo skoro komunikacja jest ...

Bezczelny, chamski, niekulturalny.
Na temat kompetencji medycznych nie mogę się wypowiedzieć, bo skoro komunikacja jest utrudniona, to jak on chce leczyć? Bez kontaktu z pacjentem to chyba się nie da. Więc kompetencje w jego wypadku nie mają znaczenia.

Dodam, że wizyta płatna.

W życiu nie byłam u bardziej bezczelnego lekarza! Nie zapytał nawet co mi dolega..to niewiarygodne. Zarzucił mi, że cel skierowania na badanie zapisanego przez lekarza ogólnego nie pokrywa się z wynikami badań ogólnych moczu! po czym zapytał ,,czy to już wszystko z czym przychodzę?!'' i w ogóle o co chodzi, skoro wyniki (podkreślam ogólne) są dobre. Tłumaczenie (a raczej próba wyjaśnienia), że ból utrzymuje się od ponad miesiąca bez przerwy! i szereg lekarzy i leków nie skutkuje - nie przyniósł nawet odrobiny zainteresowania pacjentem! Prośba o skierowanie na dodatkowe badania w celu odnalezienia źródła tego złożonego i przewlekłego bólu został niemal wyśmiany. Skierowanie na USG brzucha (daty którego wolę nawet nie znać) nie załatwi sprawy tylko oddali mnie o kolejne miesiące od stanu, który można by nazwać zdrowiem! Zerkanie na zegarek dopełniło całości.. Z bólem i niepokojem i bezradnością zostałam w dalszym ciągu sama. Co więcej ,,wizyta'' przyniosła mi jedynie ogromną dawkę nerwów i przykrości! Tego człowieka z pewnością nie można nazwać lekarzem.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz, nalezałoby po prostu powiedzieć że chamski. Przepisane leki również nietrafione.

Nikomu nie polecam kontaktu z tym człowiekiem , nawet gdyby w promieniu 100 km nie było nikogo innego.