dr n. med. Wojciech Dziewulski

Witam, jeżdżę do doktora Dziewulskiego od paru lat z moim synem, kilkanaście lat temu postawił na nogi mojego brata...zawsze się stara znaleźć dla nas czas, gdy coś mnie niepokoi...tłumaczy, objaśnia, podpowiada co należy zrobić w danej sytuacji...przesympatyczny i oddany człowiek...czytając tę opinię, zastanawiam się czy mówimy o tym samym lekarzu

Chciałabym ten Panu pogratulować . Jescze trochę i by okaleczył mojego syna . Mimo próśb i zgłoszeń uwag . Pan Doktor mnie wyśmiewał i nie widział podstaw do rehabilitacji . . . Poradnia rehabilitacyjna wciągnięta od pediatry nie od niego powiedziała że jescze trochę i moje dziecko będzie kwalifikować do operacji jak nie zaczniemy działać . Co Pan doktor stwierdził że to tylko kosmetyk a. Nie polecam . Uważajcie na niego

Bardzo uprzejmy doktor, który tłumaczy w prosty sposób. Skrupulatnie sprawdza jakie są objawy i stawia diagnozę. Polecam jak najbardziej.

Rzadko pisze opinie lecz tu poświęcam swój czas ku przestrodze. Do lekarza zgłosiłam się na kontrolę bioderka z niemowlakiem w wieku ok 5/6 tygodni. Wizyta przebiegała tak jak zawsze u doktora ( z pierwsza córka też miałam wizyty u tego pana) błyskawiczne badanie USG - dosłownie muśnięcie głowica i na przewijak - tu badanie fizykalne - już wtedy lekarz zauważył brak odwiedzenia w lewym biodrze. Powiedzial,że możliwe ,że to spowodowane jest złym położeniem dziecka w brzuchu. Standardowo zalecił leżenie na brzuszku. Na pytanie czy na USG wsyztsko ok - odpowiedział TAK ale proszę się nie cieszyć, to dopiero pierwsza wizyta. Zalecil tak jak zawsze, kolejna kontrolę za 2/3 msc. Zmartwił mnie fakt braku odwiedzenia lecz z braku wiedzy i doświadczenia ( pierwsza córka nie miała problemów z bioderkami) postanowiłam zaufać lekarzowi i cierpliwie czekać na kolejną wizytę. Jednak przy pielęgnacji maluszka widziałam ,że
jedno biodro w dalszym czasie , faktycznie nie ma prawidłowego odwiedzenia jak drugie. Na kolejnej kontroli, gdy córka miała już 3,5 msc wizyta wyglądała jak poprzednio-na USG lekarz przez max 3 sekundy spojrzał w ekran, później badanie- tu przypomniałam,że było brak odwiedzenia więc lekarz ponownie poprosił o przeniesienie maluszka na USG- zalecił pilne RTG i zjawienie się ' przed kolejka' z wynikiem. RTG wykonaliśmy, opis mówił o zwichnięciu biodra, byłam załamana. Prędko umówiłam wizytę u innego lekarza, prywatnie. Tam lekarz dokładnie pomierzył na USG kąty bioder, wyjaśnił stopień dysplazji córki i zastosował leczenie orteza. Sam zaznaczył, że leczenie rozpoczęliśmy bardzo późno, przyznał ,że gdybyśmy wcześniej je rozpoczęli szansę na wyleczenie byłyby dużo większe. Udałam się ponownie do dr. Dziewulskiego z racji ,że i tak miałam się zjawić, wizyta na NFZ więc ' co mi szkodzi' dr przy obecności pozostałych pacjentów stwierdził,że córka ma dysplazję, zalecił szelki pavlika z Lublina - tu nie będę się czepiać, może mają dobrą jakość dlatego poleca. Gdy zaczęłam wypytywać o szczegóły - kąty biodra, stopień dysplazji lekarz zapytał kim jestem z zawodu? Bo przecież nie lekarzem więc ta wiedza jest mi nie potrzebna, po co mi to wiedzieć? Pokazał zdjęcie w telefonie pewnej kartki umieszczonej na jednym z gabinetów lekarskich mówiąca o tym,że pacjenci przychodzący z własną diagnoza będą płacić za nerwy lekarza. Polecił abyśmy ufali sobie jak w małżeństwie. Drodzy państwo, ja temu panu już nie zaufam, to była moja ostatnia wizyta u tego pana. Gdyby pan doktor zaufał pomiarom usg a nie tylko badaniu fizykalnym, zalecilby w odpowiednim czasie leczenie moja córka miałaby większe szanse na wyleczenie. Żałuję,że zaufałam panu doktorowi. Już wtedy gdybym udała się do lekarza u którego obecnie się leczymy napewno zalecilby natychmiastowe leczenie bo było konieczne! Moja córka zaraz kończy 5 msc a ja modlę się aby uniknąć operacji i oby bioderka były w pełni zdrowe. Proszę was drodzy rodzice, ufajcie przede wszystkim własnej intuicji, reagujcie w porę.

Czytam te komentarze i zastanawiam się czy byłam dziś u tego samego lekarza. Bardzo przyjemny starszy Pan. super podejście do 15 rocznego dziecka. Wszystko wyjaśnił na spokojnie, pytał się kilka razy czy wszystko jasne. Na koniec naklejka dla córki. Bardzo polecam.

Delikatnie mówiąc "nieuprzejmy" i wyniosły. Bez podejścia i cierpliwości do dzieci. Absolutnie nie polecam. Z tak chamskim lekarzem doprawdy nigdy wcześniej nie mialam "przyjemności". Wizyta u niego jest bardzo nieprzyjemna i stresująca zarówno dla dziecka jak i rodzica. Brak komunikacji i wyjaśniania sposobu leczenia. Zgadzam się z czyjąś tutaj napisaną opinią, iż ten lekarz pracuje w swoim zawodzie za karę.

Z ręka na sercu polecam dr.Dziewulskiego. Gdy byłam mała wyprowadził moje biodra do normalnego stanu przez co normalnie teraz w wieku 18 lat chodze i nie mam żadnych problemów. Gdy pojawił się problem pol roku temu z moimi stawami również był w stanie mi pomoc i nakierować co to może być ;)

Super lekarz,a przy okazji miły starszy pan ( czytam te opinie,i zastanawiam się czy na pewno to ten sam lekarz,może miał gorszy dzień,albo ludzie piszący wcześniejsze opinie mają wybujałe wyobrażenia o opiece lekarskiej,lub po prostu są "madkami" które wiedzą wszystko lepiej niż dyplomowany lekarz

bardzo dobry lekarz,pomógł mojej kuzynce i leczy moje 3 dzieci,m rzetelny

bardzo dobry lekarz,pomógł mojej kuzynce i leczy moje 3 dzieci,m rzetelny