lekarz Wojciech Gąsior

Ginekolog położnik, USG, RTG

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam kobietom, które chcą mieć fachową opiekę i wszystko pod kontrolą w ciązy. W Ab Ovo jakość sprzętu medycznego jest wysoka i że wiele badań mogłam zrobić na miejscu, co zachęciło mnie do wyboru tej kliniki.

Odradzam wszystkim tego sympatycznego doktora. Jego otwartość i sympatia którą wzbudza jest myląca. Leczyłam się u niego razem z mężem przez 1,5 roku. Doktor nie umie interpretować wyników badań. Po 1,5 roku leczenia (nie wspomnę o jego kosztach) zaczął przekonywać nas, że nie mamy szansy na dziecko i namawiał do zastosowania nasienia dawcy. W końcu zdecydowaliśmy z mężem że jeśli nie ma innego wyjścia to trudno, tak bardzo pragnęliśmy tego dziecka, że zgodziliśmy się na to. Przed zabiegiem, tak dla świętego spokoju, postanowiliśmy skonsultować nasz przypadek z innym lekarzem, dla utwierdzenia siebie w przekonaniu, że postępujemy słusznie i nie mamy innego wyjścia. Pojechaliśmy do Białegostoku i.... doznaliśmy szoku. Okazało się, że nasz przypadek to dla nich błahostka!!! Dzisiaj jestem w 8 miesiącu ciąży a mój mąż zostanie za chwilę najdumniejszym tatą na świecie. Przemyślcie co by było gdybyśmy uwierzyli doktorowi Gąsiorowi!

bardzo miły lekarz dostępny pod telefonem w każdym momencie ja chodze do niego już 8 lat lecz teraz musze prywatnie bo np. w łęcznej jest di niego na nfz tylko 4 numerki i nie sposób sie zarejestrować .

Nigdy ,przenigdy Gąsior.Kiedy chodziłam do niego z pierwszą ciążą wcale mnie nie badał,wizyta trwała 5 min.Kiedy mówiłam że słabo czuje ruchy stwierdził,że dziecko duże.Tylko oglądał się na kase.Nic na usg nie widział(podobno).Urodziłam dziecko z wadą wrodzoną,gronkowiec,sepsa,zapalenie płóc.

Byłam u niego na pierwszej wizycie i mogę go z całą pewnością polecić każdej młodej dziewczynie. Jest miły, delikatny, wszystko tłumaczy i podchodzi indywidualnie do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin