lekarz Wojciech Gołda

Pulmonolog, Pediatra

1,7
1,3

Nieuprzejmy i niemiły. Jego praca wygląda jakby był tam za kare.Le zdiagnozował nasze dziecko przyjechaliśmy z typowymi objawami zapalenie mozdzku u dziecka w trakcie ospy (wszystkie charakterystyczne objawy z Google) a on stwierdził że fajny chłopak i mamy jechać do domu! Na drugi dzień odrazu wysłano nas do Opola gdyż dziecko było w bardzo złym stanie! Uważajcie na niego ze swoimi dziećmi!

Doktor może i leczy skutecznie i dobrze, ale jest wyjątkowo nieuprzejmy. Każda wizyta kończy się łzami nie tylko dziecka ale i matki która obrywa za..wszystko( a że ze złej strony usiadła, a że dziecko wrzeszczy i nie da się zbadać..). Lekarz nie rozmawia z badanym pacjentem, bada na siłę, zero uśmiechu, zero kontaktu, zero uprzejmości. Pediatra? Dziwne. Dobrze że dziecko zostało wyleczone(myśle że zna się na swoim fachu, może jest świetnym lekarzem, ale podejscie do pacjenta, do ludzi, nawet do pielęgniarek jest upokarzające) . Współczuję sympatycznym pielęgniarkom pracy z takim człowiekiem.

Bardzo nieprzyjemny i chamski facet.... Za karę wykonuje swój zawód powinien leczyć w kostnicy a nie dzieci