lekarz Wojciech Grundkowski

To nie lekarz, to anioł!!! Gdyby nie Pan Doktor to myślę że już by mnie nie było, od razu trafił z diagnozą gdzue inni wymyślali rzeczy niestworzone!!! Teraz dochodzę do siebie i dziękuję Bogu że postawił mi Pana Doktora na mojej drodze!!!! Wszystkim polecam, którzy mają problemy z kręgosłupem!!!!

Bardzo bolało mnie kolano nocami nie mogłam spać. Dopiero doktor Grundkowski mi pomógł 3 wizyty i kolano jak nowe . Wszystko wyjaśni i wytłumaczy jak wygląda ,bardzo miły i godny polecenia lekarz.

Wspaniały lekarz i fachowiec. W jasny i rzeczowy sposób opisuje schorzenie. Wyjaśnia wszystko co nas interesuje. Polecam