lekarz Wojciech Guliński

Tak tak tak i jeszcze raz tak! Najlepszy ginekolog! Nie wyobrażam sobie aby ciążę prowadził ktoś inny :-)

Takiego doktora jak Pan Wojciech to ze świecą szukać! Trafiłam do doktora z polecenia pacjentki jak po poronieniu leżałam w szpitalu i jestem szczerze zadowolona. Szczegółowo wytłumaczy wszystkie przyczyny czemu co się stało, rozwiewa wątpliwości i potrafi uspokoić. Prowadzi teraz moja ciążę i serdecznie mogę polecić Pana doktora wszystkim Paniom.

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!! Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!!
Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

Lekarz z powołania!! Polecam każdemu kto ma problem znalezieniem dobrego lekarza. Poswieci tyle czasu ile wymaga tego pacjent.

Polecam!!!! Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i ...

Polecam!!!!
Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Pierwszy ginekolog przy którym nie czuję krępacji przy badaniach. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie. Serdecznie polecam.

Inni ginekolodzy powinli iść do niego na nauke jak przyjmować pocjentki,może więcej kobiet badłało by się regulalnie.Polecam.

Polecam dr. Gulińskiego każdej nastolatce!!! Dziewczyny, które obawiają się wizyty u ginekologa przy tym panu zapominają o czyms takim jak wstyd.

bardzo dobry lekarz szukałam u wielu ginekologów ale ten jest najlepszy spełnia wszystkie zalety

Niesamowity lekarz. Od dłuższego czasu starałam się z mężem o dzidziusia i pomimo, że ja już się poddawałam to mój lekarz zawsze mnie dopingował. I udało się !!! Teraz prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że czasami przyjmuje za dużo pacjentek, ale to z powodu jego dobrego serca. Polecam szczerze.

Lekarz w miarę ok ale...czasami spóźnia się z rozpoczęciem przyjmowania pacjentek w miejscach gdzie przyjmuje wizyty publiczne i później ma problem żeby zmieścić się w czasie. Denerwuje się gdy widzi dużo pacjentek a fakt poświęca im czas i cierpliwie tłumaczy ale to wydłuża wizyty jeszcze bardziej i on jest co raz bardziej poirytowany. Sam nauczył pacjentki, że w nagłych przypadkach mogą przyjść bez zapisu a spotkałam się z osobami, które później obdarował mało miłym komentarzem "że jego to powinno g... obchodzić że coś z nią nie tak" itp. Ale znam ...

Ale znam osoby, którym uratował życie dzięki wczesnemu wykryciu choroby.