LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta. Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego. Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie i przewidywanych następstwach operacji. PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

Bardzo nieprzyjemny z zerową empatią do pacjenta jak i do rodziny. Pan doktor z góry ocenia nie znając sytuacji. Uważam, że jest grubo-skórny i nie do końca przykłada sie do swojej pracy/powołania. Pan doktor chyba się wypalił zawodowo........

Podczas kolanoskopii wykryto u mnie nowotwór jelita grubego, już na drugi dzień trafiłem do dr. W.Jasińskiego, który z ogromną troską i zrozumieniem mojej choroby zajął się mną. Bez niego nie wytrzymał bym psychicznie. Jest również lekarzem mojego syna ( miał nowotwór jądra). Oboje darzymy go ogromnym zaufaniem. Jak tylko usłyszałem, że będzie mnie operował widziałem, że wyjdę z tego najlepiej jak tylko można.Polecam go każdemu, kto ma taki problem. Marek

Wspaniały lekarz.Wnikliwie opisał jak przebiegac będzie operacja, jak będzie przebiegać okres pooperacyjny.Troskliwy o KAŻDEGO pacjenta.

Wspaniały lekarz operował mojego mężowi raka jelita grubrgo , wspaniały człowiek któremu można zaufać.Dziękuje Panie doktorze w moim imieniu i w imieniu mojego męza

Jestem 1,5 roku po operacji wykonanej przez Pana doktora,czuję się znakomicie. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc w podjęciu decyzji przed operacją oraz za dyskretną opiekę po operacji. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Nikomu nie polecam tego lekarza wybitnie nie uprzejmy dla pacjentów, omijać szerokim łukiem. Nie oceniam kompetencji oraz wiedzy

wspaniały lekarz, konkretny, poświęcił tyle czasu mi ile potrzebowałem, żeby zrozumieć to co mnie spotkało,jest naprawdę do brym fachowcem w swojej dziedzinie i to co najważniejsze człowiekiem. Józef.K

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Jakis czas temu przeszedlem na raka jadra odkad trafilem do pana doktora jestem pod stala i fachowa opieka.dziekuje za wszystko Panie doktorze Wojtek

Wspaniały człowiek. Stres przed wizytą zniknął zaraz po wejściu do gabinetu. Bardzo kulturalny mężczyzna, patrzy w oczy pacjentowi podczas rozmowy, w przystępny sposób tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pomógł mi podjąc ważną dla mnie decyzję. Dziękuję bardzo.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdynia"?

Paweł Pikiel

Chirurg onkolog