lekarz Wojciech Kleczewski

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko żal,że tak mało jest takich lekarzy...Mam to szczęście ,że mam wybór w lekarzach,ale wybrałam własnie Pana Kleczewskiego i nigdy ani przez chwilę nie żałowałam tego.Bardzo dobry specjalista,bardzo dobry lekarz,bardzo dobry człowiek...czegóż chcieć więcej?Zawsze będę pod wrażeniem tego wspaniałego lekarza i skromnego WIELKIEGO CZŁOWIEKA.Panie doktorze,bardzo bardzo DZIĘKUJĘ...

Bardzo dobry lekarz. Swietny fachowiec. Zawsze mily uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Metoda leczenia zawsze dobrze dobrana. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i oby wiecej takich lekarzy

Bardzo dobry specjalista, miły kompetentny. Szuka wielu rozwiązań ,nie tylko operacja.Polecam WIEDZĄC ,ŻE NIE ZAWIEDZIE.

bardzo uprzejmy.robił mi operację kolana jestem bardzo zadowolona

bardzo uprzejmy.robił mi operację kolana jestem bardzo zadowolona

Rewelacyjny specjalista, dzięki jego umiejętnością mój mąż chodzi po bardzo skąplikowanej operacji.

Znakomity kelarz,który zna się na "robocie"

Znakomity kelarz,który zna się na "robocie"

Polecam Pana doktora! Nie bagatelizuje problemów pacjenta. Niezwykle uprzejmy człowiek!

Wspanialy lekarz, wspanialy czlowiek - jeden z najlepszych specjalistow w regionie! Bardzo mile i fachowe podejscie! Dziekuje! K.

Spotkałam lekarza człowieka. Panie Doktorze dziekuje w imieniu mojej mamy Anny W.

Jeden z najlepszych specjalistów na Opolszczyźnie! Dzięki niemu moja mama może prowadzić normalne życie, mimo że ma protezę stawu biodrowego! Dziękuję Panie Doktorze