Wojciech Kluczewski

Pediatra

3,5

Bardzo dobry pediatra. Trafnie rozpoznaje choroby , co najlepsze przyjmuje u siebie na oddziale by nie narażać rodzica na koszty wykonywania badań i komlepksowo się zajmują dzieckiem w szpitalu -jeśli jest taka potrzeba. Ma bardzo dużo pacjentów. Przyjmuje codziennie i to jest też duży plus.

Nie polecam tego lekarza, leczyl moje dziecko na astme i pylki, trwało to ponad miesiac, okazalo sie ze dziecko ma zapalenie płuc. W ciągu miesiaca 4 wiyty u lekarza i twirdzil to samo a dziecko coraz bardziej kaszlało, zrobilismy badania nie jest uczulony na pylki, niema tez astmy. w ciągu 2 lat pn doktor na moim dziecku pomylił sie dwa razy.