Ordynator dr n med Wojciech Kocemba to wspaniały i b oddany lekarz.Zarówno on jak i jego lekarze cechują sie dużym taktem przy badaniu i oczywiscie kompetencją.Szłam ze łzami w oczach wychodziłam uśmiecjhnięta. Szanowny PAnie Ordynatorze dziękuję panu

Szpital w Tomaszowie odwiedzałam siedmiokrotnie ....nigdy nie spotkałam się ze złą opiekom ze strony Pana doktora i personelu odziału ginekologicznego:) Dzięki niemu i personelowi mogę ja i moja rodzina może codziennie patrzeć jak rozwija się i rośnie moja córka Michalinka:) Bardzo dziękuje Panie doktorze .

jest to jeden z najlepszych lekarzy. Dzięki niemu jestem nadal na tym świecie. Potrafi powiedzieć pacjentowi prawdę nawet ta najgorsza.stara się walczyć do końca aby pokonać chorobę i uratować matkę jak i dziecko. Natomiast niektórzy inni lekarze w tomaszowskim szpitalu nie nadają się do niczego.

jedno słowo wystarczy by określić tego lekarza : TRAGEDIA !

jedno słowo wystarczy by określić tego lekarza : TRAGEDIA !

najgorszy lekarz z jakim moja osoba miała do czynienia, jeżeli w ogóle tego człowieka można nazwać lekarzem, chamowaty stosunek zarówno do pacjentów jak i do personelu, atmosfera na oddziale zbliżona do obozu koncentracyjnego, według mnie osoba ta ma problem ze swoim zdrowiem psychicznym, a te opinie powyżej to chyba pan doktor pisał samemu, a i co można dodać na koniec, lekarz zaczynając swoją służę składa przyrzeczenie lekarskie a ta osoba która podaje się za lekarza łamie wszystkie wersy swoją postawą tego przyrzeczenia, proszę o rozwagę przy wybieraniu ginekologa, pozdrawiam przyszłe mamy.

Zabiegany -nigdy na nic nie ma czasu-miły owszem

Zabiegany -nigdy na nic nie ma czasu-miły owszem

doskonały fachowiec i specyjalista. Pacjentka z Tomaszowa

doskonały fachowiec i specyjalista.
Pacjentka z Tomaszowa

Tylko dzięki Szybkiej i Pewnej decyzji mam Córcię i zonę żywą !!! Profesjonalista kompetentny i dociekliwy specjalista .Pewność decyzji i doskonała ocena. Jeżeli jesteś z Tomaszowa lub okolicy to Najlepszy z możliwych specjalistów. Dzięki niemu ginekologia w Tomaszowie jest Doskonała ( dba o działanie i kompetencje pracowników ) Będę wdzięczny do Końca mych dni że uratował moje Dziewczyny !!!

bardzo dobry lekarz :) Doktor prowadzi moja ciaze i wszystko mi wytlumaczy nie moge na niego narzekac. Zawsze balam sie tego typu lekarzy a przekonalam sie ze nie ma czego. wiec polecam doktora Kocembe :)

Bardzo dobry specjalista Polecam pana doktora On jako jedyny wyprowadzil mnie z krwotoku gdy po raz pierwszy poronilam drugom ciaze prowadzil od poczatku do samego porodu i to dzieki niemu jestem teraz szczesliwa mama od poltora roku To pan doktor uratowal mnie i synka Fachowa opieka przez cała ciaze Mozna bylo dzwonic z kazdym pytaniem podczas ciazy i po porodzie Pan doktor nie wzial ZADNYCH PIENIEDZY choc opinie po szpitalu chodzly rozne ja mialam i mam zaufanie Mila atmosfera podczas badan POLECAM I BARDZO DZIEKUJE PANIE DOKTORZE